Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Academy"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 79 998 € (33% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4245 | 4476 | 1344 | 6898 | 13 312 | 14 878 | 57 287 | 61 035 | 73 053 | 55 276 | 117 068 | 162 611 | 100 366 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1988 | 11 246 | 7475 | 4928 | 3700 | 12 787 | 14 134 | 9655 | 8992 | 18 651 | 177 625 | 177 578 | 213 882 |
| Aktīvi kopā | 6233 | 15 722 | 8819 | 11 826 | 17 012 | 27 665 | 71 421 | 70 690 | 82 045 | 73 927 | 294 693 | 340 189 | 314 248 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9157 | 2129 | 388 | 4067 | 2705 | 5715 | 7089 | 8966 | 3084 | 34 287 | 50 197 | 94 549 | 39 602 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9157 | 2129 | 388 | 4067 | 2705 | 5715 | 7089 | 8966 | 3084 | 34 287 | 50 197 | 94 549 | 39 602 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3372 | 18 387 | -5161 | -672 | 11 307 | 18 950 | 42 382 | -2608 | 75 937 | 679 | 239 857 | 101 144 | 109 004 |
| Pašu kapitāls kopā | -3369 | 13 593 | 8431 | 7759 | 14 307 | 21 950 | 64 332 | 61 724 | 78 961 | 39 640 | 244 496 | 245 640 | 274 646 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 40 806 | 48 050 | 62 854 | 89 932 | 124 714 | 165 963 | 214 376 | 131 292 | 313 127 | 304 471 | 753 464 | 355 289 | 336 040 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3372 | 20 100 | -5130 | -672 | 13 326 | 18 950 | 42 382 | -2608 | 90 470 | 10 715 | 248 607 | 126 189 | 129 038 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3372 | 20 100 | -5161 | -672 | 13 326 | 18 950 | 42 382 | -2608 | 90 612 | 10 715 | 248 607 | 126 189 | 129 038 |
| Pārskata gada peļņa | -3372 | 18 387 | -5161 | -672 | 11 307 | 18 950 | 42 382 | -2608 | 75 937 | 679 | 239 857 | 101 144 | 109 004 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 4 | 5 | 6 | 5 | 5 | 9 | 9 | 6 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 4759 | 11 307 | 0 | 0 | 58 700 | 40 000 | 35 001 | 100 000 | 79 998 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Academy"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PURE Academy" (reģ. nr. 42103062204) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Lielā iela 12 - 11N.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 336 040 €, par 5,4% mazāk nekā gadu iepriekš (355 289 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 109 004 € (32,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 006 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 314 248 € un pašu kapitāls 274 646 € (87,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.