NORD STAR FISHER SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 120 200 € (6% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2013–2024
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 75 524 | 52 108 | 76 291 | 162 591 | 111 175 | 519 621 | 223 416 | 1 567 121 | 1 282 689 | 1 085 680 | 796 425 | 457 663 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 98 633 | 541 846 | 1 176 261 | 1 307 141 | 1 049 055 | 982 655 | 910 397 | 974 741 | 1 574 470 | 1 403 404 | 1 352 977 | 1 321 337 |
| Aktīvi kopā | 174 157 | 593 954 | 1 252 552 | 1 469 732 | 1 160 230 | 1 502 276 | 1 133 813 | 2 541 862 | 2 857 159 | 2 489 084 | 2 149 402 | 1 779 000 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 39 899 | 141 090 | 267 200 | 416 504 | 389 993 | 734 019 | 410 681 | 381 815 | 72 325 | 110 463 | 117 082 | 88 847 |
| Ilgtermiņa saistības | 3067 | 19 901 | 501 839 | 452 082 | 356 006 | 485 741 | 259 851 | 160 126 | 106 304 | 33 317 | 14 279 | 0 |
| Saistības kopā | 42 966 | 160 991 | 769 039 | 868 586 | 745 999 | 1 219 760 | 670 532 | 541 941 | 178 629 | 143 780 | 131 361 | 88 847 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 99 776 | 241 308 | 89 170 | 106 295 | 80 173 | -89 671 | 230 764 | 1 551 640 | 833 609 | -189 716 | -184 111 | -207 688 |
| Pašu kapitāls kopā | 129 776 | 425 963 | 476 244 | 601 146 | 414 231 | 282 516 | 463 281 | 1 999 921 | 2 678 530 | 2 345 304 | 2 018 041 | 1 690 153 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 161 311 | 722 328 | 644 689 | 1 110 361 | 1 232 524 | 879 676 | 984 982 | 822 401 | 110 920 | 31 904 | 9578 | 4343 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 115 062 | 285 389 | 131 737 | 126 008 | 93 133 | -72 568 | 256 947 | 1 564 120 | 839 297 | -183 196 | -148 263 | -177 539 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 115 015 | 285 226 | 123 020 | 114 075 | 82 605 | -89 626 | 230 919 | 1 551 935 | 833 905 | -183 196 | -148 263 | -177 539 |
| Pārskata gada peļņa | 99 776 | 241 308 | 89 170 | 106 295 | 80 173 | -89 671 | 230 764 | 1 551 640 | 833 609 | -189 716 | -184 111 | -207 688 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 20 | 31 | 21 | 25 | 26 | 24 | 26 | 25 | 11 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 267 088 | 42 044 | 49 999 | 15 000 | 155 000 | 143 510 | 143 152 | 120 200 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "AKMEŅU 13" — 100%
Kopsavilkums: NORD STAR FISHER SIA
Pārskats
NORD STAR FISHER SIA (reģ. nr. 42103066422) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 13 gadus. Juridiskā adrese: Dienvidkurzemes nov., Pāvilosta, Ostmalas iela 5.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 4343 €, par 54,7% mazāk nekā gadu iepriekš (9578 €). No 2013. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 28,0% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2024). 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 207 688 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 8 no 12 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1448 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 1 779 000 € un pašu kapitāls 1 690 153 € (95,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.