U6 SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2796 | 14 885 | 19 754 | 20 735 | 122 430 | 127 969 | 124 186 | 146 284 | 150 127 | 147 295 | 148 502 | 129 116 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 179 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 2796 | 14 885 | 19 754 | 20 735 | 122 430 | 127 969 | 303 526 | 146 284 | 150 127 | 147 295 | 148 502 | 129 116 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1188 | 6121 | 7253 | 19 084 | 8809 | 2040 | 3053 | 6184 | 8724 | 6225 | 47 996 | 49 357 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 6000 | 6000 | 7150 | 147 700 | 224 849 | 414 699 | 232 264 | 235 124 | 235 124 | 227 624 | 217 124 |
| Saistības kopā | 1188 | 12 121 | 13 253 | 26 234 | 156 509 | 226 889 | 417 752 | 238 448 | 243 848 | 241 349 | 275 620 | 266 481 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3392 | 1156 | 4236 | -12 000 | -28 580 | -64 841 | -15 306 | 22 062 | -1557 | -333 | -33 064 | -10 247 |
| Pašu kapitāls kopā | 1608 | 2764 | 6501 | -5499 | -34 079 | -98 920 | -114 226 | -92 164 | -93 721 | -94 054 | -127 118 | -137 365 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 52 370 | 142 706 | 245 535 | 199 555 | 0 | 0 | 33 778 | 2066 | 3653 | 49 739 | 78 686 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3392 | 1275 | 4236 | -11 299 | -28 567 | -65 095 | -15 256 | 22 112 | -1507 | -352 | -33 014 | -10 197 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3392 | 1360 | 4236 | -11 299 | -28 567 | -65 095 | -15 256 | 22 112 | -1507 | -283 | -33 014 | -10 197 |
| Pārskata gada peļņa | -3392 | 1156 | 4236 | -12 000 | -28 580 | -64 841 | -15 306 | 22 062 | -1557 | -333 | -33 064 | -10 247 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 6 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: U6 SIA
Pārskats
U6 SIA (reģ. nr. 42103067911) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2013. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Liepu iela 25 - 41.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 78 686 €, par 58,2% vairāk nekā gadu iepriekš (49 739 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 247 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-137 365 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.