Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lunafarm"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 154 676 | 132 107 | 150 903 | 157 150 | 183 339 | 199 050 | 277 768 | 184 716 | 307 555 | 339 146 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 229 912 | 211 033 | 192 086 | 173 054 | 198 981 | 175 384 | 155 041 | 131 565 | 109 527 | 85 678 |
| Aktīvi kopā | 384 588 | 343 140 | 342 989 | 330 204 | 382 320 | 374 434 | 432 809 | 316 281 | 417 082 | 424 824 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 222 140 | 119 066 | 106 262 | 132 511 | 158 881 | 90 275 | 76 065 | 54 831 | 103 741 | 61 957 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 222 140 | 119 066 | 106 262 | 132 511 | 158 881 | 90 275 | 76 065 | 54 831 | 103 741 | 61 957 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 535 | 16 001 | 12 653 | 20 966 | 25 746 | 60 720 | 72 585 | 63 021 | 51 891 | 49 526 |
| Pašu kapitāls kopā | 162 448 | 224 074 | 236 727 | 197 693 | 223 439 | 284 159 | 356 744 | 261 450 | 313 341 | 362 867 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 257 372 | 577 578 | 588 797 | 729 186 | 754 719 | 886 255 | 1 022 119 | 1 074 901 | 1 088 626 | 1 107 898 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 3778 | 20 054 | 13 109 | 21 313 | 25 757 | 60 726 | 72 591 | 63 042 | 50 204 | 48 633 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 806 | 18 398 | 12 946 | 21 313 | 25 746 | 60 720 | 72 585 | 63 021 | 51 891 | 49 526 |
| Pārskata gada peļņa | 535 | 16 001 | 12 653 | 20 966 | 25 746 | 60 720 | 72 585 | 63 021 | 51 891 | 49 526 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 60 000 | 0 | 0 | 0 | 158 315 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "RAUNAS APTIEKA" SIA — 2 kopīgas personas
- SIA "NIGELLA" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALANTE" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Jēkabpils Vecpilsētas aptieka" — 2 kopīgas personas
- "Aptieku Biedrība"
- "Tukuma uzņēmēju klubs"
- SIA "ZĀLES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Aptieku apvienība"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BASTEJI"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ILŪKSTES APTIEKA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENDOLS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SIRIA"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lunafarm"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lunafarm" (reģ. nr. 42103074044) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Rīgas iela 37/39 - 2N.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 107 898 €, par 1,8% vairāk nekā gadu iepriekš (1 088 626 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 49 526 € (4,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 10. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 110 790 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 424 824 € un pašu kapitāls 362 867 € (85,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALANTE".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.