SIA "Clean IN"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2018–2025
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1267 | 2988 | 2917 | 2874 | 3837 | 22 952 | 51 886 | 55 892 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5980 | 11 065 | 8489 |
| Aktīvi kopā | 1267 | 2988 | 2917 | 2874 | 3837 | 28 932 | 62 951 | 64 381 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 1087 | 0 | 54 | 54 | 62 | 465 | 2739 | 1798 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5470 | 3441 |
| Saistības kopā | 1087 | 0 | 54 | 54 | 62 | 465 | 8209 | 5239 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 179 | 10 | -125 | -43 | 955 | 24 692 | 26 275 | 4400 |
| Pašu kapitāls kopā | 180 | 2988 | 2863 | 2820 | 3775 | 28 467 | 54 742 | 59 142 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 465 | 276 | 14 | 0 | 1294 | 30 588 | 39 551 | 48 223 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 179 | 10 | -125 | -43 | 955 | 24 692 | 26 276 | 4410 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 179 | 10 | -125 | -43 | 955 | 24 692 | 26 275 | 4400 |
| Pārskata gada peļņa | 179 | 10 | -125 | -43 | 955 | 24 692 | 26 275 | 4400 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Clean IN"
Pārskats
SIA "Clean IN" (reģ. nr. 42103082338) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 8 gadus. Juridiskā adrese: Liepāja, Reiņu meža iela 6 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 48 223 €, par 21,9% vairāk nekā gadu iepriekš (39 551 €). No 2018. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 94,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2018–2025). 2025. gada peļņa bija 4400 € (9,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 8 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 112 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 64 381 € un pašu kapitāls 59 142 € (91,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (90%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.