SIA Rally LVAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 898 | 70 991 | 56 222 | 64 727 | 53 431 | 68 679 | 46 410 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 43 164 | 31 151 | 31 151 | 16 458 | 16 458 | 39 558 | 115 826 |
| Aktīvi kopā | 95 062 | 102 142 | 87 373 | 81 185 | 69 889 | 108 237 | 162 236 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 56 208 | 107 538 | 117 044 | 131 764 | 128 723 | 212 824 | 296 820 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 56 208 | 107 538 | 117 044 | 131 764 | 128 723 | 212 824 | 296 820 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 36 354 | -44 250 | -24 275 | -20 908 | -8255 | -45 753 | -29 997 |
| Pašu kapitāls kopā | 38 854 | -5396 | -29 671 | -50 579 | -58 834 | -104 587 | -134 584 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 252 518 | 58 000 | 101 | 7300 | 17 | 94 969 | 349 865 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 36 354 | -44 250 | -24 275 | -20 908 | -8255 | -45 753 | -14 223 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 36 354 | -44 250 | -24 275 | -20 908 | -8255 | -45 753 | -29 997 |
| Pārskata gada peļņa | 36 354 | -44 250 | -24 275 | -20 908 | -8255 | -45 753 | -29 997 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Rally LV
Pārskats
SIA Rally LV (reģ. nr. 42103086518) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dārzciema iela 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 349 865 €, par 268% vairāk nekā gadu iepriekš (94 969 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 29 997 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 174 933 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-134 584 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.