PN Travel SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 72 474 | 43 736 | 120 594 | 463 807 | 744 017 | 1 382 830 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 547 | 3883 | 4929 | 24 663 | 19 482 | 18 580 |
| Aktīvi kopā | 73 021 | 47 619 | 125 523 | 488 470 | 763 499 | 1 401 410 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 59 678 | 52 587 | 135 560 | 522 760 | 795 525 | 1 444 256 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 59 678 | 52 587 | 135 560 | 522 760 | 795 525 | 1 444 256 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 343 | -18 311 | -5069 | -28 253 | 2263 | 9494 |
| Pašu kapitāls kopā | 13 343 | -4968 | -10 037 | -34 290 | -32 026 | -42 846 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 676 041 | 35 246 | 159 878 | 598 050 | 1 825 895 | 2 064 017 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 10 559 | -18 311 | -5069 | -28 253 | 509 | 8671 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 559 | -18 311 | -5069 | -28 253 | 2263 | 9494 |
| Pārskata gada peļņa | 10 343 | -18 311 | -5069 | -28 253 | 2263 | 9494 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: PN Travel SIA
Pārskats
PN Travel SIA (reģ. nr. 42103087015) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2018. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Blaumaņa iela 22.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 2 064 017 €, par 13,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 825 895 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2024). 2024. gada peļņa bija 9494 € (0,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 688 006 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA DK Ventures.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-42 846 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.