SIA "HVAC Service"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 126 | 15 908 | 60 682 | 144 460 | 69 527 | 64 976 | 77 756 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8057 | 20 582 |
| Aktīvi kopā | 11 126 | 15 908 | 60 682 | 144 460 | 69 527 | 73 033 | 98 338 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 8306 | 15 941 | 58 036 | 92 562 | 38 987 | 38 234 | 42 701 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 8306 | 15 941 | 58 036 | 92 562 | 38 987 | 38 234 | 42 701 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 20 | -2853 | 2680 | 49 819 | -21 358 | 4259 | 20 837 |
| Pašu kapitāls kopā | 2820 | -33 | 2646 | 51 898 | 30 540 | 34 799 | 55 637 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 170 778 | 229 847 | 437 659 | 668 377 | 400 690 | 268 207 | 430 670 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 47 | -2794 | 2804 | 50 026 | -20 948 | 4598 | 21 095 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 47 | -2794 | 2804 | 50 026 | -20 948 | 4598 | 21 095 |
| Pārskata gada peļņa | 20 | -2853 | 2680 | 49 819 | -21 358 | 4259 | 20 837 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 6 | 10 | 9 | 14 | 6 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 567 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "HVAC Service"
Pārskats
SIA "HVAC Service" (reģ. nr. 42103088947) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Jasmuižas iela 1 - 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 430 670 €, par 60,6% vairāk nekā gadu iepriekš (268 207 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 16,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 20 837 € (4,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 86 134 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 98 338 € un pašu kapitāls 55 637 € (56,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.