SIA "GSAULE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 51 505 | 9279 | 10 024 | 15 256 | 13 472 | 51 221 | 7535 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 339 061 | 421 012 | 569 068 | 553 390 | 537 713 | 442 766 | 430 821 |
| Aktīvi kopā | 390 566 | 430 291 | 579 092 | 568 646 | 551 185 | 493 987 | 438 356 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 26 977 | 959 | 4782 | 4727 | 6015 | 4227 | 5199 |
| Ilgtermiņa saistības | 75 000 | 141 856 | 301 856 | 301 856 | 301 856 | 265 000 | 233 000 |
| Saistības kopā | 101 977 | 142 815 | 306 638 | 306 583 | 307 871 | 269 227 | 238 199 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8211 | -1113 | -15 022 | -10 391 | -18 749 | -18 554 | -24 603 |
| Pašu kapitāls kopā | 288 589 | 287 476 | 272 454 | 262 063 | 243 314 | 224 760 | 200 157 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 25 793 | 25 484 | 38 717 | 36 773 | 31 846 | 22 452 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8211 | -1113 | -15 022 | -10 391 | -18 749 | -19 854 | -24 603 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8211 | -1113 | -15 022 | -10 391 | -18 749 | -18 554 | -24 603 |
| Pārskata gada peļņa | -8211 | -1113 | -15 022 | -10 391 | -18 749 | -18 554 | -24 603 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "GSAULE"
Pārskats
SIA "GSAULE" (reģ. nr. 42103090195) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Arhitektu iela 1 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 22 452 €, par 29,5% mazāk nekā gadu iepriekš (31 846 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 24 603 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 22 452 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 438 356 € un pašu kapitāls 200 157 € (45,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (71,4%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.