SIA Dream Well StudioAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3777 | 9095 | 26 074 | 429 419 | 51 285 | 198 725 | 2 249 050 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 6791 | 7784 | 5759 | 3204 | 4482 |
| Aktīvi kopā | 3777 | 9095 | 32 865 | 437 203 | 57 044 | 201 929 | 2 253 532 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 3687 | 963 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 1715 | 50 | 24 611 | 816 521 |
| Saistības kopā | 3687 | 963 | 0 | 1715 | 50 | 24 611 | 816 521 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 89 | 8042 | 24 733 | 402 623 | -378 495 | 120 324 | 1 259 693 |
| Pašu kapitāls kopā | 90 | 8132 | 32 865 | 435 488 | 56 994 | 177 318 | 1 437 011 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 5165 | 37 600 | 170 174 | 686 042 | 36 355 | 249 097 | 1 202 888 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 89 | 8042 | 24 733 | 402 673 | -378 445 | 120 324 | 1 259 693 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 89 | 8042 | 24 733 | 402 673 | -378 445 | 120 324 | 1 259 693 |
| Pārskata gada peļņa | 89 | 8042 | 24 733 | 402 623 | -378 495 | 120 324 | 1 259 693 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Dream Well Studio
Pārskats
SIA Dream Well Studio (reģ. nr. 42103098733) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 49 - 11.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 202 888 €, par 383% vairāk nekā gadu iepriekš (249 097 €). No 2019. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 148% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2019–2025). 2025. gada peļņa bija 1 259 693 € (105% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 1 202 888 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 253 532 € un pašu kapitāls 1 437 011 € (63,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.