SIA Ķemeru dūņasAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 301 | 7229 | 8437 | 10 313 | 12 334 | 1628 | 450 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 3567 | 8419 | 7619 | 6944 | 6944 |
| Aktīvi kopā | 301 | 7229 | 12 004 | 18 732 | 19 953 | 8572 | 7394 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 300 | 4115 | 6870 | 9049 | 11 754 | 8529 | 8285 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 300 | 4115 | 6870 | 9049 | 11 754 | 8529 | 8285 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 3112 | 2020 | 4549 | -1484 | -8157 | -934 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 | 3114 | 5134 | 9683 | 8199 | 43 | -891 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 7971 | 18 961 | 31 232 | 27 704 | 14 153 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | 2561 | 2020 | 4549 | -1434 | -8107 | -884 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | 3112 | 2020 | 4549 | -1434 | -8107 | -884 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | 3112 | 2020 | 4549 | -1484 | -8157 | -934 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Ķemeru dūņas
Pārskats
SIA Ķemeru dūņas (reģ. nr. 42103099071) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Riekstu iela 16A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 934 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 7 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-891 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.