Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RPGdesign"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 536 | 217 611 | 226 180 | 84 775 | 47 924 | 51 797 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 8111 | 9465 | 5344 | 1776 | 4318 |
| Aktīvi kopā | 28 536 | 225 722 | 235 645 | 90 119 | 49 700 | 56 115 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 12 962 | 230 454 | 148 568 | 129 219 | 121 425 |
| Ilgtermiņa saistības | 51 646 | 164 632 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 51 646 | 177 594 | 230 454 | 148 568 | 129 219 | 121 425 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -25 910 | 71 238 | -42 937 | -63 640 | -21 070 | 14 209 |
| Pašu kapitāls kopā | -23 110 | 48 128 | 5191 | -58 449 | -79 519 | -65 310 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 30 736 | 681 079 | 588 755 | 323 573 | 277 627 | 199 174 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -25 910 | 71 238 | -42 937 | -63 583 | -21 029 | 14 209 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -25 910 | 71 238 | -42 937 | -63 583 | -21 029 | 14 209 |
| Pārskata gada peļņa | -25 910 | 71 238 | -42 937 | -63 640 | -21 070 | 14 209 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 21 | 25 | 24 | 22 | 24 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RPGdesign"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RPGdesign" (reģ. nr. 42103099635) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2019. gadā un reģistrā ir jau 7 gadus. Juridiskā adrese: Salaspils nov., Salaspils, Enerģētiķu iela 11 - 16.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 199 174 €, par 28,3% mazāk nekā gadu iepriekš (277 627 €). No 2019. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 45,3% gadā. 2024. gada peļņa bija 14 209 € (7,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 6 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 065 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-65 310 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.