SIA VETMĀJAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 40 000 € (39% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 35 138 | 36 604 | 45 195 | 91 864 | 89 786 | 101 793 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 20 100 | 25 449 | 49 112 | 39 958 | 30 155 | 22 895 |
| Aktīvi kopā | 55 238 | 62 053 | 94 307 | 131 822 | 119 941 | 124 688 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 32 547 | 14 529 | 18 573 | 20 948 | 16 945 | 22 519 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 32 547 | 14 529 | 18 573 | 20 948 | 16 945 | 22 519 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 19 891 | 24 833 | 28 210 | 35 140 | 32 122 | 39 173 |
| Pašu kapitāls kopā | 22 691 | 47 524 | 75 734 | 110 874 | 102 996 | 102 169 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 93 620 | 220 951 | 263 978 | 318 360 | 322 790 | 360 907 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 19 891 | 24 833 | 28 210 | 35 147 | 32 165 | 39 173 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 19 891 | 24 833 | 28 210 | 35 140 | 32 122 | 39 173 |
| Pārskata gada peļņa | 19 891 | 24 833 | 28 210 | 35 140 | 32 122 | 39 173 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 40 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA VETMĀJA
Pārskats
SIA VETMĀJA (reģ. nr. 42103107307) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2020. gadā un reģistrā ir jau 6 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dzidriņas, Dienvidu iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 360 907 €, par 11,8% vairāk nekā gadu iepriekš (322 790 €). No 2020. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 31,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2020–2025). 2025. gada peļņa bija 39 173 € (10,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (6). 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 60 151 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 124 688 € un pašu kapitāls 102 169 € (81,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.