SIA "Baibiņa"RSEZAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 297 641 | 319 554 | 247 179 | 409 011 | 450 045 | 784 533 | 742 714 | 849 184 | 971 567 | 1 166 023 | 1 760 943 | 1 537 841 | 1 649 467 | 1 273 507 | 857 677 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 608 596 | 598 626 | 680 999 | 928 397 | 903 865 | 860 756 | 697 277 | 620 226 | 501 571 | 436 730 | 791 964 | 1 031 113 | 899 843 | 1 137 330 | 1 542 879 |
| Aktīvi kopā | 906 237 | 918 180 | 928 178 | 1 337 408 | 1 353 910 | 1 645 289 | 1 439 991 | 1 469 410 | 1 473 138 | 1 602 753 | 2 552 907 | 2 568 954 | 2 549 310 | 2 410 837 | 2 400 556 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 167 344 | 285 772 | 300 660 | 357 702 | 234 500 | 201 789 | 246 194 | 783 414 | 529 722 | 343 633 | 223 077 | 146 264 | 76 021 | 175 498 | 161 455 |
| Ilgtermiņa saistības | 277 695 | 123 057 | 57 837 | 53 618 | 39 276 | 43 471 | 408 706 | 81 189 | 40 808 | 4981 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 445 039 | 408 829 | 358 497 | 411 320 | 273 776 | 245 260 | 654 900 | 864 603 | 570 530 | 348 614 | 223 077 | 146 264 | 76 021 | 175 498 | 161 455 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 202 920 | 47 203 | 63 638 | 116 155 | 271 945 | 392 998 | 131 052 | 601 110 | 297 801 | 351 531 | 1 075 691 | 92 855 | 50 599 | -237 950 | 3762 |
| Pašu kapitāls kopā | 453 980 | 501 183 | 564 821 | 919 823 | 1 071 767 | 1 354 040 | 785 091 | 604 807 | 902 608 | 1 254 139 | 2 329 830 | 2 422 690 | 2 473 289 | 2 235 339 | 2 239 101 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2 062 006 | 1 886 604 | 2 069 967 | 2 807 820 | 2 710 481 | 2 844 614 | 3 697 455 | 3 485 304 | 3 478 903 | 5 201 817 | 7 402 188 | 3 988 653 | 2 239 220 | 1 834 665 | 2 018 823 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 250 661 | 67 215 | 86 312 | 151 033 | 315 526 | 464 100 | 160 114 | 604 564 | 323 166 | 372 962 | 1 076 253 | 86 379 | 40 580 | -255 962 | -12 827 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 236 943 | 57 565 | 78 744 | 144 610 | 312 444 | 462 797 | 156 118 | 601 110 | 297 801 | 351 531 | 1 075 691 | 92 855 | 50 599 | -237 950 | 3762 |
| Pārskata gada peļņa | 202 920 | 47 203 | 63 638 | 116 155 | 271 945 | 392 998 | 131 052 | 601 110 | 297 801 | 351 531 | 1 075 691 | 92 855 | 50 599 | -237 950 | 3762 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 59 | 68 | 80 | 83 | 78 | 78 | 88 | 90 | 81 | 84 | 88 | 44 | 35 | 33 | 30 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 15 000 | 1000 | 0 | 0 | 110 725 | 700 001 | 781 394 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Kols K SIA — 21,43%
- Kols K SIA — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "Baibiņa"RSEZ
Pārskats
SIA "Baibiņa"RSEZ (reģ. nr. 42401012689) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 018 823 €, par 10,0% vairāk nekā gadu iepriekš (1 834 665 €). 2025. gada peļņa bija 3762 € (0,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 30 (gadu iepriekš 33). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 67 294 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 400 556 € un pašu kapitāls 2 239 101 € (93,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.