Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAŅISLAVS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 60 147 | 43 187 | 42 053 | 51 684 | 63 404 | 50 662 | 38 627 | 28 288 | 31 559 | 34 329 | 37 566 | 41 562 | 40 929 | 50 437 | 54 976 | 56 449 | 50 088 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 666 | 1094 | 888 | 683 | 477 | 385 | 181 | 0 | 302 | 237 | 172 | 107 | 801 | 568 | 335 | 102 | 0 |
| Aktīvi kopā | 60 813 | 44 281 | 42 941 | 52 367 | 63 881 | 51 047 | 38 808 | 28 288 | 31 861 | 34 566 | 37 738 | 41 669 | 41 730 | 51 005 | 55 311 | 56 551 | 50 088 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 57 353 | 63 325 | 75 903 | 87 756 | 98 729 | 101 994 | 92 515 | 81 937 | 86 008 | 89 467 | 94 990 | 100 236 | 103 125 | 114 176 | 123 322 | 134 041 | 135 597 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 57 353 | 63 325 | 75 903 | 87 756 | 98 729 | 101 994 | 92 515 | 81 937 | 86 008 | 89 467 | 94 990 | 100 236 | 103 125 | 114 176 | 123 322 | 134 041 | 135 597 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5408 | -21 770 | -14 438 | -2133 | 590 | -1376 | -2977 | 526 | 1 | -1033 | -2262 | -1538 | -2798 | -2485 | -5371 | -9545 | -7801 |
| Pašu kapitāls kopā | 1435 | -20 335 | -34 773 | -36 906 | -36 316 | -53 049 | -56 026 | -55 500 | -55 499 | -56 532 | -58 794 | -60 332 | -63 130 | -65 615 | -70 986 | -80 531 | -88 332 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 46 559 | 70 473 | 78 685 | 87 031 | 78 807 | 90 680 | 70 857 | 60 885 | 62 878 | 67 043 | 57 292 | 60 769 | 60 130 | 56 538 | 57 960 | 53 761 | 46 978 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5408 | -21 770 | -14 438 | -2133 | 596 | -1359 | -2956 | 526 | 1 | -1033 | -2262 | -1538 | -2798 | -2485 | -5371 | -9545 | -7801 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5408 | -21 770 | -14 438 | -2133 | 596 | -1359 | -2956 | 526 | 1 | -1033 | -2262 | -1538 | -2798 | -2485 | -5371 | -9545 | -7801 |
| Pārskata gada peļņa | -5408 | -21 770 | -14 438 | -2133 | 590 | -1376 | -2977 | 526 | 1 | -1033 | -2262 | -1538 | -2798 | -2485 | -5371 | -9545 | -7801 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAŅISLAVS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAŅISLAVS" (reģ. nr. 42401013133) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1996. gadā un reģistrā ir jau 30 gadus. Juridiskā adrese: Rēzeknes nov., Sakstagala pag., Uļjanova.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 46 978 €, par 12,6% mazāk nekā gadu iepriekš (53 761 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 7801 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 489 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-88 332 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.