Zvirgzdenes pagasta zemnieku saimniecība "Meijas"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4465 | 15 878 | 48 913 | 79 446 | 93 197 | 74 436 | 83 738 | 99 510 | 116 259 | 106 184 | 187 186 | 96 143 | 97 629 | 109 518 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 50 272 | 32 976 | 62 601 | 138 022 | 114 908 | 138 240 | 130 526 | 126 318 | 192 657 | 275 991 | 279 379 | 265 546 | 234 983 | 226 613 |
| Aktīvi kopā | 54 737 | 48 854 | 111 514 | 217 468 | 208 105 | 212 676 | 214 264 | 225 828 | 308 916 | 382 175 | 466 565 | 361 689 | 332 612 | 336 131 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 8300 | 8526 | 8655 | 13 108 | 4610 | 5825 | 12 446 | 168 | 52 | 53 | 53 |
| Ilgtermiņa saistības | 19 993 | 19 272 | 60 621 | 137 171 | 117 397 | 113 883 | 81 794 | 65 161 | 77 014 | 131 726 | 113 451 | 94 786 | 72 272 | 53 654 |
| Saistības kopā | 19 993 | 19 272 | 60 621 | 145 471 | 125 923 | 122 538 | 94 902 | 69 771 | 82 839 | 144 172 | 113 619 | 94 838 | 72 325 | 53 707 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 31 674 | -5162 | 8802 | 21 104 | 10 185 | 7956 | 29 224 | 36 695 | 70 020 | 11 925 | 114 944 | -86 095 | -6564 | 22 137 |
| Pašu kapitāls kopā | 34 744 | 29 582 | 50 893 | 71 997 | 82 182 | 90 138 | 119 362 | 156 057 | 226 077 | 238 003 | 352 946 | 266 851 | 260 287 | 282 424 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 8166 | 11 966 | 23 237 | 53 509 | 39 578 | 39 191 | 48 936 | 64 015 | 100 078 | 93 110 | 250 347 | 88 419 | 103 605 | 140 750 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 31 810 | -4754 | 9440 | 22 141 | 10 779 | 8416 | 29 538 | 36 862 | 70 102 | 13 031 | 116 704 | -83 155 | -4356 | 22 879 |
| EBITDA | — | — | — | — | 42 965 | 45 391 | 58 952 | 64 921 | 90 510 | 49 059 | 153 242 | -37 119 | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 31 809 | -4754 | 9440 | 21 826 | 10 185 | 7956 | 29 224 | 36 695 | 70 020 | 11 925 | 114 944 | -86 095 | -6564 | 22 137 |
| Pārskata gada peļņa | 31 674 | -5162 | 8802 | 21 104 | 10 185 | 7956 | 29 224 | 36 695 | 70 020 | 11 925 | 114 944 | -86 095 | -6564 | 22 137 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | 226 | 355 | 138 | 138 | 276 | 1792 | 1310 | 1075 | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | 32 186 | 36 975 | 29 414 | 28 059 | 20 408 | 36 028 | 36 538 | 46 036 | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Zvirgzdenes pagasta zemnieku saimniecība "Meijas"
Pārskats
Zvirgzdenes pagasta zemnieku saimniecība "Meijas" (reģ. nr. 42401019812) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Ludzas nov., Zvirgzdenes pag., Seļekova, "Arāji".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 140 750 €, par 35,9% vairāk nekā gadu iepriekš (103 605 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 24,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 22 137 € (15,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 140 750 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 336 131 € un pašu kapitāls 282 424 € (84,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.