Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERFIVE 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4759 | 3918 | 4001 | 3707 | 4161 | 3588 | 7175 | 8254 | 8667 | 15 154 | 19 031 | 17 306 | 20 803 | 17 439 | 12 204 | 8382 | 10 637 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 37 024 | 32 006 | 30 319 | 27 294 | 24 535 | 33 056 | 26 261 | 23 486 | 26 165 | 18 464 | 15 623 | 32 482 | 29 642 | 27 099 | 27 714 | 27 144 | 39 679 |
| Aktīvi kopā | 41 783 | 35 924 | 34 320 | 31 001 | 28 696 | 36 644 | 33 436 | 31 740 | 34 832 | 33 618 | 34 654 | 49 788 | 50 445 | 44 538 | 39 918 | 35 526 | 50 316 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2676 | 2931 | 2332 | 2375 | 2379 | 2952 | 2917 | 2975 | 3265 | 2395 | 2122 | 2051 | 1813 | 1982 | 3031 | 2810 | 22 649 |
| Ilgtermiņa saistības | 48 645 | 54 945 | 42 641 | 45 391 | 45 656 | 53 883 | 44 662 | 35 888 | 31 107 | 27 967 | 22 633 | 31 333 | 25 333 | 18 333 | 14 333 | 9333 | 9333 |
| Saistības kopā | 51 321 | 57 876 | 44 973 | 47 766 | 48 035 | 56 835 | 47 579 | 38 863 | 34 372 | 30 362 | 24 755 | 33 384 | 27 146 | 20 315 | 17 364 | 12 143 | 31 982 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -11 763 | -12 795 | -8701 | -5893 | -1781 | 7007 | 5982 | 7615 | 7583 | 2796 | 6643 | 6505 | 6895 | 924 | -1669 | 829 | -5049 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 317 | -23 112 | -11 813 | -17 706 | -19 487 | -20 720 | -14 738 | -7123 | 460 | 3256 | 9899 | 16 404 | 23 299 | 24 223 | 22 554 | 23 383 | 18 334 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 363 | 15 581 | 15 282 | 18 751 | 21 935 | 28 965 | 28 587 | 27 796 | 25 086 | 26 431 | 25 112 | 23 756 | 24 303 | 21 121 | 16 625 | 19 378 | 19 670 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -11 595 | -12 484 | -8482 | -5664 | -1509 | 7395 | 10 176 | 7615 | 7846 | 2796 | 6643 | 6505 | 6895 | 924 | -1669 | 829 | -5049 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 595 | -12 484 | -8482 | -5664 | -1509 | 7395 | 10 176 | 7615 | 7846 | 2796 | 6643 | 6505 | 6895 | 924 | -1669 | 829 | -5049 |
| Pārskata gada peļņa | -11 763 | -12 795 | -8701 | -5893 | -1781 | 7007 | 5982 | 7615 | 7583 | 2796 | 6643 | 6505 | 6895 | 924 | -1669 | 829 | -5049 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ADVITA" — 3 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOBIL KOM" — 3 kopīgas personas
- SIA "BN2"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANG AMPER"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUTO KOM-M"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERFIVE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LUDZAS TIRDZNIECĪBAS CENTRS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "P UN K"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RAMM"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERFIVE 1"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INTERFIVE 1" (reģ. nr. 42403011175) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, Stacijas iela 2.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 19 670 €, par 1,5% vairāk nekā gadu iepriekš (19 378 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 5049 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 19 670 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 50 316 € un pašu kapitāls 18 334 € (36,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (42,9%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.