Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARTauto.LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 481 | 222 | 2443 | 2828 | 4661 | 3876 | 5429 | 7340 | 5022 | 1674 | 7509 | 9190 | 9453 | 27 960 | 27 959 | 25 586 | 20 543 | 31 787 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 443 | 0 | 0 | 469 | 392 | 315 | 535 | 478 | 320 | 226 | 35 | 2066 | 3192 | 15 805 | 27 017 | 40 113 | 63 125 | 60 778 |
| Aktīvi kopā | 924 | 222 | 2443 | 3297 | 5053 | 4191 | 5964 | 7818 | 5342 | 1900 | 7544 | 11 256 | 12 645 | 43 765 | 54 976 | 65 699 | 83 668 | 92 565 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2189 | 1375 | 692 | 1137 | 2338 | 943 | 1205 | 5029 | 4411 | 1740 | 2265 | 5802 | 8610 | 5172 | 5404 | 14 350 | 31 773 | 26 166 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 902 | 42 000 | 42 000 | 44 753 | 44 753 |
| Saistības kopā | 2189 | 1375 | 692 | 1137 | 2338 | 943 | 1205 | 5029 | 4411 | 1740 | 2265 | 5802 | 8610 | 37 074 | 47 404 | 56 350 | 76 526 | 70 919 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1094 | 40 | 2631 | 118 | 132 | 297 | -424 | -3293 | -2478 | -779 | 3467 | 175 | 4752 | -1998 | 881 | 1777 | -2207 | 14 504 |
| Pašu kapitāls kopā | -1381 | -1341 | 1290 | 1409 | 1541 | 1838 | 2191 | -1102 | -3580 | -4359 | -892 | -717 | 4035 | 6691 | 7572 | 9349 | 7142 | 21 646 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3060 | 5201 | 10 222 | 13 235 | 15 037 | 7513 | 11 048 | 21 685 | 20 247 | 12 875 | 26 840 | 57 370 | 73 507 | 72 154 | 85 310 | 111 974 | 158 297 | 216 860 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1535 | 500 | 2710 | 190 | 263 | 424 | -343 | -3231 | -1973 | -499 | 3498 | 179 | 4752 | -1998 | 881 | 1777 | -2207 | 14 504 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1537 | 483 | 2682 | 147 | 212 | 378 | -384 | -3293 | -2478 | -779 | 3467 | 175 | 4752 | -1998 | 881 | 1777 | -2207 | 14 504 |
| Pārskata gada peļņa | -1094 | 40 | 2631 | 118 | 132 | 297 | -424 | -3293 | -2478 | -779 | 3467 | 175 | 4752 | -1998 | 881 | 1777 | -2207 | 14 504 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARTauto.LV"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARTauto.LV" (reģ. nr. 42403013890) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2002. gadā un reģistrā ir jau 24 gadus. Juridiskā adrese: Rēzekne, Rīgas iela 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 216 860 €, par 37,0% vairāk nekā gadu iepriekš (158 297 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2008–2025). 2025. gada peļņa bija 14 504 € (6,7% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 372 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 565 € un pašu kapitāls 21 646 € (23,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.