Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEHNOLINK+"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 31 076 | 39 471 | 27 886 | 15 636 | 11 658 | 17 116 | 16 669 | 13 785 | 11 191 | 9893 | 9762 | 8803 | 10 761 | 14 579 | 9289 | 10 097 | 9796 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 256 328 | 237 509 | 214 929 | 200 375 | 185 590 | 244 194 | 227 401 | 210 884 | 193 301 | 176 414 | 220 853 | 207 472 | 194 899 | 181 222 | 167 544 | 154 214 | 140 917 |
| Aktīvi kopā | 287 404 | 276 980 | 242 815 | 216 011 | 197 248 | 261 310 | 244 070 | 224 669 | 204 492 | 186 307 | 230 615 | 216 275 | 205 660 | 195 801 | 176 833 | 164 311 | 150 713 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5197 | 4393 | 2868 | 1805 | 3035 | 3371 | 6562 | 7367 | 6711 | 6332 | 5183 | 4543 | 4884 | 6359 | 5175 | 5037 | 6063 |
| Ilgtermiņa saistības | 300 177 | 293 790 | 267 932 | 243 194 | 223 284 | 298 452 | 276 846 | 250 790 | 228 806 | 205 766 | 245 526 | 189 133 | 172 593 | 157 873 | 135 233 | 124 433 | 111 447 |
| Saistības kopā | 305 374 | 298 183 | 270 800 | 244 999 | 226 319 | 301 823 | 283 408 | 258 157 | 235 517 | 212 098 | 250 709 | 193 676 | 177 477 | 164 232 | 140 408 | 129 470 | 117 510 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 810 | -3233 | -6782 | -1003 | -83 | 357 | 1175 | 5850 | 2463 | 5234 | 5697 | 42 693 | 5584 | 3386 | 4856 | -1584 | -1638 |
| Pašu kapitāls kopā | -17 970 | -21 203 | -27 985 | -28 988 | -29 071 | -40 513 | -39 338 | -33 488 | -31 025 | -25 791 | -20 094 | 22 599 | 28 183 | 31 569 | 36 425 | 34 841 | 33 203 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 109 770 | 116 124 | 82 037 | 59 745 | 34 186 | 47 297 | 45 035 | 47 297 | 48 316 | 46 005 | 44 929 | 43 546 | 41 191 | 43 731 | 48 088 | 42 155 | 36 828 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 727 | -2150 | -5046 | -150 | 549 | 1485 | 2217 | 5854 | 2660 | 5234 | 5697 | 42 693 | 5584 | 3415 | 4856 | -1584 | -1638 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -11 439 | -2562 | -6111 | -332 | 588 | 1380 | 2198 | 5850 | 2648 | 5234 | 5697 | 42 693 | 5584 | 3415 | 4856 | -1584 | -1638 |
| Pārskata gada peļņa | -10 810 | -3233 | -6782 | -1003 | -83 | 357 | 1175 | 5850 | 2463 | 5234 | 5697 | 42 693 | 5584 | 3386 | 4856 | -1584 | -1638 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEHNOLINK+"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TEHNOLINK+" (reģ. nr. 42403016793) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Rēzekne, Dārzu iela 25.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 36 828 €, par 12,6% mazāk nekā gadu iepriekš (42 155 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 6,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1638 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 36 828 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 150 713 € un pašu kapitāls 33 203 € (22,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.