Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GVS AUTO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4564 | 4429 | 12 010 | 4452 | 8782 | 14 595 | 10 902 | 16 388 | 14 409 | 23 727 | 91 337 | 268 877 | 452 547 | 240 657 | 315 834 | 231 363 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 35 820 | 28 143 | 32 576 | 23 352 | 30 199 | 32 471 | 22 613 | 3916 | 19 983 | 47 145 | 128 757 | 369 697 | 907 287 | 1 114 356 | 878 570 | 1 073 902 |
| Aktīvi kopā | 40 384 | 32 572 | 44 586 | 27 804 | 38 981 | 47 066 | 33 515 | 20 304 | 34 392 | 70 872 | 220 094 | 638 574 | 1 359 834 | 1 355 013 | 1 194 404 | 1 305 265 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 803 | 3781 | 2054 | 1868 | 2407 | 2523 | 2044 | 2021 | 10 047 | 37 249 | 91 522 | 202 773 | 251 430 | 301 851 | 313 542 | 253 169 |
| Ilgtermiņa saistības | 34 099 | 13 224 | 24 277 | 12 611 | 12 933 | 18 448 | 7349 | 1666 | 25 500 | 30 850 | 71 074 | 156 582 | 212 890 | 250 908 | 154 520 | 307 395 |
| Saistības kopā | 34 902 | 17 005 | 26 331 | 14 479 | 15 340 | 20 971 | 9393 | 3687 | 35 547 | 68 099 | 162 596 | 359 355 | 464 320 | 552 759 | 468 062 | 560 564 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4391 | 9826 | 1102 | -4499 | 3924 | 3325 | -1368 | -7505 | -17 772 | 3928 | 54 725 | 221 721 | 616 294 | -93 260 | -75 912 | 18 359 |
| Pašu kapitāls kopā | 5391 | 15 217 | 17 319 | 12 820 | 22 165 | 25 490 | 24 122 | 16 617 | -1155 | 2773 | 57 498 | 279 219 | 895 514 | 802 254 | 726 342 | 744 701 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 55 096 | 131 573 | 116 349 | 101 422 | 172 674 | 150 245 | 103 975 | 62 162 | 16 855 | 65 135 | 279 555 | 730 582 | 1 685 596 | 793 329 | 1 031 547 | 997 101 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4831 | 9920 | 1506 | -4404 | 4400 | 3903 | -952 | -7143 | -17 772 | 4181 | 54 745 | 223 630 | 623 472 | -68 684 | -55 341 | 33 142 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4391 | 9916 | 1102 | -4499 | 4271 | 3902 | -1033 | -7183 | -17 772 | 4181 | 54 745 | 221 979 | 616 864 | -91 153 | -73 020 | 18 359 |
| Pārskata gada peļņa | 4391 | 9826 | 1102 | -4499 | 3924 | 3325 | -1368 | -7505 | -17 772 | 3928 | 54 725 | 221 721 | 616 294 | -93 260 | -75 912 | 18 359 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 2 | 4 | 5 | 9 | 15 | 21 | 19 | 12 | 13 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GVS AUTO"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GVS AUTO" (reģ. nr. 42403025103) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 16 gadus. Juridiskā adrese: Rēzeknes nov., Griškānu pag., Jaunie Čači, "Kadiķi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 997 101 €, par 3,3% mazāk nekā gadu iepriekš (1 031 547 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 21,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 18 359 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 13 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 76 700 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 305 265 € un pašu kapitāls 744 701 € (57,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.