Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Clear Energy"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 1990 | 1990 | 2832 | 2782 | 2727 | 2670 | 2613 | 12 843 | 13 899 | 26 712 | 13 638 | 14 453 | 7714 | 6144 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1540 | 1540 | 540 | 540 | 540 | 540 |
| Aktīvi kopā | 0 | 1990 | 1990 | 2832 | 2782 | 2727 | 2670 | 2613 | 12 843 | 15 439 | 28 252 | 14 178 | 14 993 | 8254 | 6684 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4851 | 17 311 | 1176 | 4849 | 1017 | 420 | 325 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 50 | 50 | 0 | 0 | 0 | 29 851 | 17 311 | 1176 | 4849 | 1017 | 420 | 325 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -10 | 0 | -50 | -50 | -55 | -57 | -57 | -19 621 | 15 136 | 28 948 | -17 748 | 4647 | -6142 | -1475 |
| Pašu kapitāls kopā | 0 | 1990 | 1990 | 2782 | 2732 | 2727 | 2670 | 2613 | -17 008 | -1872 | 27 076 | 9329 | 13 976 | 7834 | 6359 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 145 331 | 73 388 | 29 000 | 60 000 | 5000 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -17 121 | 27 849 | 32 034 | -17 748 | 4647 | -6142 | -1425 |
| EBITDA | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -10 | 0 | 0 | 0 | -5 | -7 | -7 | -17 121 | 27 849 | 32 034 | -17 748 | 4647 | -6142 | -1425 |
| Pārskata gada peļņa | 0 | -10 | 0 | -50 | -50 | -55 | -57 | -57 | -19 621 | 15 136 | 28 948 | -17 748 | 4647 | -6142 | -1475 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Lat Eco Development SIA — 18%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Clear Energy"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Clear Energy" (reģ. nr. 42403026467) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2010. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Ventspils, Lielais prospekts 25 - 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1475 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6684 € un pašu kapitāls 6359 € (95,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (66,6%): Dipl.-Ing. Stephan Gotze GmbH. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.