Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dantruck11"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 14 538 | 18 459 | 31 261 | 40 726 | 44 915 | 67 473 | 43 526 | 88 493 | 46 457 | 164 748 | 91 446 | 81 618 | 97 907 | 121 749 | 116 596 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5189 | 38 570 | 54 141 | 97 960 | 92 803 | 65 114 | 60 387 | 130 633 | 197 287 | 140 910 | 360 701 | 252 020 | 260 771 | 177 086 | 96 208 |
| Aktīvi kopā | 19 727 | 57 029 | 85 402 | 138 686 | 137 718 | 132 587 | 103 913 | 219 126 | 243 744 | 305 658 | 452 147 | 333 638 | 358 678 | 298 835 | 212 804 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 177 | 5274 | 5579 | 11 128 | 31 402 | 19 359 | 11 681 | 39 172 | 48 724 | 54 496 | 107 615 | 66 610 | 64 582 | 64 905 | 51 317 |
| Ilgtermiņa saistības | 20 000 | 37 057 | 34 200 | 82 662 | 11 498 | 5077 | 0 | 62 461 | 93 457 | 58 750 | 182 618 | 144 548 | 180 026 | 121 727 | 63 087 |
| Saistības kopā | 20 177 | 42 331 | 39 779 | 93 790 | 42 900 | 24 436 | 11 681 | 101 633 | 142 181 | 113 246 | 290 233 | 211 158 | 244 608 | 186 632 | 114 404 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2450 | 15 148 | 30 925 | -20 020 | 49 922 | 13 333 | -15 919 | 25 261 | -15 930 | 90 847 | -30 500 | -39 436 | -8410 | -1868 | -13 803 |
| Pašu kapitāls kopā | -450 | 14 698 | 45 623 | 44 896 | 94 818 | 108 151 | 92 232 | 117 493 | 101 563 | 192 412 | 161 914 | 122 480 | 114 070 | 112 203 | 98 400 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 27 951 | 84 184 | 141 241 | 143 635 | 233 699 | 137 290 | 146 624 | 273 377 | 225 673 | 346 799 | 251 193 | 358 139 | 360 893 | 367 981 | 317 569 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2395 | 14 151 | 37 314 | -19 659 | 53 473 | 18 808 | -14 076 | 27 529 | -11 680 | 95 475 | -26 572 | -34 159 | 1234 | 9321 | -7741 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2450 | 15 148 | 34 412 | -20 020 | 52 839 | 17 113 | -15 919 | 25 261 | -15 930 | 90 847 | -30 500 | -39 436 | -8410 | -1868 | -13 803 |
| Pārskata gada peļņa | -2450 | 15 148 | 30 925 | -20 020 | 49 922 | 13 333 | -15 919 | 25 261 | -15 930 | 90 847 | -30 500 | -39 436 | -8410 | -1868 | -13 803 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 6 | 6 | 21 | 7 | 5 | 5 | 5 | 5 | 9 | 9 | 10 | 10 | 9 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dantruck11"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Dantruck11" (reģ. nr. 42403027922) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Balvu nov., Kubulu pag., Krasnogorka, "Bankovi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 317 569 €, par 13,7% mazāk nekā gadu iepriekš (367 981 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,0% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 13 803 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 9 (gadu iepriekš 10). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 35 285 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 212 804 € un pašu kapitāls 98 400 € (46,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.