SIA "Staisons"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 814 | 1300 | 8389 | 13 719 | 10 096 | 9928 | 6828 | 14 574 | 23 863 | 24 057 | 25 024 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 293 | 184 | 29 886 | 23 341 | 59 261 | 46 035 | 32 810 | 23 053 | 58 776 | 89 326 | 87 892 |
| Aktīvi kopā | 1107 | 1484 | 38 275 | 37 060 | 69 357 | 55 963 | 39 638 | 37 627 | 82 639 | 113 383 | 112 916 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1071 | 2042 | 11 753 | 20 651 | 20 423 | 29 343 | 32 084 | 33 590 | 46 024 | 44 221 | 51 723 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 6769 | 4225 | 38 320 | 0 | 0 | 0 | 15 100 | 47 014 | 35 587 |
| Saistības kopā | 1071 | 2042 | 18 522 | 24 876 | 58 743 | 29 343 | 32 084 | 33 590 | 61 124 | 91 235 | 87 310 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -64 | -594 | 20 311 | -7569 | -1570 | 16 006 | -19 066 | -3517 | 17 479 | 633 | 3457 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 | -558 | 19 753 | 12 184 | 10 614 | 26 620 | 7554 | 4037 | 21 515 | 22 148 | 25 606 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 3389 | 3290 | 18 560 | 39 793 | 39 964 | 39 009 | 40 228 | 48 520 | 59 447 | 86 066 | 76 080 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 241 | -298 | 762 | -1362 | 5190 | -6255 | -13 675 | -3455 | 18 547 | 3068 | 6427 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 241 | -298 | 22 885 | -1600 | 4420 | 21 520 | -14 007 | -3517 | 17 479 | 633 | 3457 |
| Pārskata gada peļņa | -64 | -594 | 20 311 | -7569 | -1570 | 16 006 | -19 066 | -3517 | 17 479 | 633 | 3457 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 5 | 5 | 5 | 7 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Staisons"
Pārskats
SIA "Staisons" (reģ. nr. 42403037494) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Krāslavas nov., Dagdas pag., "Delve".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 76 080 €, par 11,6% mazāk nekā gadu iepriekš (86 066 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 36,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 3457 € (4,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 12 680 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 112 916 € un pašu kapitāls 25 606 € (22,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.