SIA "SAULES 1"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 23 211 | 20 572 | 22 498 | 30 367 | 21 180 | 44 816 | 30 322 | 33 139 | 26 212 | 88 529 | 31 587 | 8837 | 8734 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 6952 | 11 891 | 20 928 | 65 536 | 52 934 | 46 825 | 35 227 | 24 464 | 15 743 | 7272 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 30 163 | 32 463 | 43 426 | 95 903 | 74 114 | 91 641 | 65 549 | 57 603 | 41 955 | 95 801 | 31 587 | 8837 | 8734 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 603 | 53 809 | 53 253 | 113 445 | 105 106 | 102 907 | 103 835 | 103 479 | 108 153 | 104 524 | 43 501 | 17 061 | 17 056 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 38 603 | 53 809 | 53 253 | 113 445 | 105 106 | 102 907 | 103 835 | 103 479 | 108 153 | 104 524 | 43 501 | 17 061 | 17 056 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4997 | -9328 | 11 273 | -6821 | -13 486 | 19 726 | -27 020 | -7590 | -20 322 | 57 475 | -3191 | 3690 | -98 |
| Pašu kapitāls kopā | -8903 | -21 993 | -10 721 | -17 542 | -30 992 | -11 266 | -38 286 | -45 876 | -66 198 | -8723 | -11 914 | -8224 | -8322 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 653 | 50 466 | 58 845 | 40 220 | 42 310 | 84 898 | 43 096 | 43 367 | 26 787 | 11 697 | 7571 | 4344 | 540 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4870 | -9151 | 11 443 | -6807 | -13 395 | 19 769 | -27 020 | -7590 | -20 322 | 57 477 | -3191 | 3690 | -98 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4889 | -9174 | 11 427 | -6821 | -13 486 | 19 726 | -27 020 | -7590 | -20 322 | 57 475 | -3191 | 3690 | -98 |
| Pārskata gada peļņa | -4997 | -9328 | 11 273 | -6821 | -13 486 | 19 726 | -27 020 | -7590 | -20 322 | 57 475 | -3191 | 3690 | -98 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SAULES 1"
Pārskats
SIA "SAULES 1" (reģ. nr. 43203002802) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Gulbenes nov., Gulbene, Ozolu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 540 €, par 87,6% mazāk nekā gadu iepriekš (4344 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 30,5% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 98 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 540 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-8322 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.