Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEANDRIS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9378 | 10 189 | 9096 | 8158 | 13 083 | 24 645 | 28 468 | 38 859 | 47 533 | 70 445 | 63 837 | 56 005 | 78 555 | 75 221 | 69 007 | 73 855 | 99 179 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1916 | 1513 | 1375 | 1278 | 761 | 4820 | 41 820 | 35 344 | 29 226 | 22 582 | 20 297 | 10 989 | 5746 | 136 830 | 157 674 | 148 851 | 140 854 |
| Aktīvi kopā | 11 294 | 11 702 | 10 471 | 9436 | 13 844 | 29 465 | 70 288 | 74 203 | 76 759 | 93 027 | 84 134 | 66 994 | 84 301 | 212 051 | 226 681 | 222 706 | 240 033 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2563 | 4046 | 3212 | 3239 | 7347 | 19 814 | 35 849 | 9870 | 8146 | 17 402 | 3339 | 3769 | 5144 | 96 741 | 118 848 | 129 636 | 121 615 |
| Ilgtermiņa saistības | 4300 | 4300 | 4300 | 4300 | 4300 | 6118 | 30 303 | 46 827 | 35 074 | 33 480 | 36 457 | 33 313 | 50 431 | 88 806 | 104 222 | 94 001 | 99 301 |
| Saistības kopā | 6863 | 8346 | 7512 | 7539 | 11 647 | 25 932 | 66 152 | 56 697 | 43 220 | 50 882 | 39 796 | 37 082 | 55 575 | 185 547 | 223 070 | 223 637 | 220 916 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1738 | -1073 | -397 | -1061 | 300 | 407 | 602 | 13 372 | 16 032 | 8606 | 2193 | -14 427 | -1185 | -2221 | -22 894 | -4544 | 20 048 |
| Pašu kapitāls kopā | 4431 | 3356 | 2959 | 1897 | 2197 | 3533 | 4136 | 17 506 | 33 539 | 42 145 | 44 338 | 29 912 | 28 726 | 26 504 | 3611 | -931 | 19 117 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 66 353 | 54 360 | 53 304 | 53 958 | 51 764 | 70 238 | 65 079 | 68 162 | 63 354 | 69 681 | 67 446 | 75 000 | 81 372 | 100 602 | 84 682 | 84 077 | 94 236 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1730 | -1073 | -269 | -897 | 465 | 641 | 1210 | 13 476 | 16 032 | 8606 | 2193 | -14 427 | -1185 | -1215 | -21 358 | -3771 | 20 282 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1730 | -1073 | -269 | -897 | 465 | 641 | 836 | 13 372 | 16 032 | 8606 | 2193 | -14 427 | -1185 | -2221 | -22 894 | -4544 | 20 048 |
| Pārskata gada peļņa | -1738 | -1073 | -397 | -1061 | 300 | 407 | 602 | 13 372 | 16 032 | 8606 | 2193 | -14 427 | -1185 | -2221 | -22 894 | -4544 | 20 048 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEANDRIS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LEANDRIS" (reģ. nr. 43401005239) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Rugāju nov., Lazdukalna pag., Benislava.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 94 236 €, par 12,1% vairāk nekā gadu iepriekš (84 077 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,2% gadā. 2025. gada peļņa bija 20 048 € (21,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 17 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6 (gadu iepriekš 5). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 706 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 240 033 € un pašu kapitāls 19 117 € (8,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.