Raimonda Kazbuķa zemnieku saimniecība "MŪRNIEKI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 319 425 | 406 861 | 381 841 | 567 395 | 712 386 | 787 600 | 640 346 | 757 096 | 796 106 | 724 180 | 320 553 | 333 777 | 366 108 | 282 792 | 249 749 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 366 863 | 446 332 | 595 415 | 734 428 | 693 984 | 655 613 | 933 694 | 757 659 | 684 998 | 448 558 | 275 213 | 210 135 | 75 303 | 100 812 | 82 127 |
| Aktīvi kopā | 686 288 | 853 193 | 977 256 | 1 301 823 | 1 406 370 | 1 443 213 | 1 574 040 | 1 514 755 | 1 481 104 | 1 172 738 | 595 766 | 543 912 | 441 411 | 383 604 | 331 876 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 29 764 | 72 517 | 80 707 | 15 205 | 42 272 | 8050 | 25 053 | 7387 | 13 066 | 17 095 | 989 | 3646 | 15 487 | 1860 | 2492 |
| Ilgtermiņa saistības | 46 989 | 38 677 | 30 366 | 60 277 | 48 036 | 43 050 | 38 062 | 33 075 | 16 012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 76 753 | 111 194 | 111 073 | 75 482 | 90 308 | 51 100 | 63 115 | 40 462 | 29 078 | 17 095 | 989 | 3646 | 15 487 | 1860 | 2492 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 128 399 | 155 463 | 160 564 | 91 873 | 89 929 | 90 147 | 285 301 | 111 868 | 144 534 | 139 455 | -116 397 | 5488 | -24 342 | -44 180 | -52 360 |
| Pašu kapitāls kopā | 609 176 | 741 640 | 865 824 | 1 225 831 | 1 315 552 | 1 392 113 | 1 510 925 | 1 474 293 | 1 452 026 | 1 155 643 | 594 777 | 540 266 | 425 924 | 381 744 | 329 384 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 222 636 | 459 735 | 340 952 | 421 203 | 473 176 | 444 680 | 583 658 | 558 742 | 493 006 | 140 239 | 8957 | 2180 | 15 768 | 5256 | 5611 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 134 951 | 171 944 | 167 853 | 103 543 | 104 685 | 94 488 | 302 611 | 111 868 | 144 534 | 246 955 | -32 141 | 20 488 | -10 842 | -51 607 | -54 028 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 134 782 | 172 506 | 167 124 | 103 543 | 104 681 | 94 480 | 302 606 | 111 868 | 144 534 | 246 955 | -31 397 | 20 488 | -1842 | -44 180 | -52 360 |
| Pārskata gada peļņa | 128 399 | 155 463 | 160 564 | 91 873 | 89 929 | 90 147 | 285 301 | 111 868 | 144 534 | 139 455 | -116 397 | 5488 | -24 342 | -44 180 | -52 360 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 22 999 | 36 380 | 0 | 0 | 13 586 | 166 489 | 148 500 | 166 801 | 435 838 | 444 469 | 59 999 | 90 000 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Raimonda Kazbuķa zemnieku saimniecība "MŪRNIEKI"
Pārskats
Raimonda Kazbuķa zemnieku saimniecība "MŪRNIEKI" (reģ. nr. 43601002678) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1991. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Viesturu pag., "Mūrnieki".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5611 €, par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš (5256 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 23,1% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 52 360 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5611 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 331 876 € un pašu kapitāls 329 384 € (99,2% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.