Gunta Kalniņa zemnieku saimniecība "GRAVAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 21 335 € (21% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 764 | 7991 | 9395 | 11 283 | 22 956 | 10 790 | 10 922 | 3667 | 19 383 | 14 704 | 39 658 | 12 563 | 13 749 | 34 554 | 37 265 | 20 145 | 30 738 | 22 355 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 39 500 | 34 641 | 29 793 | 49 038 | 63 648 | 62 471 | 76 968 | 78 770 | 79 449 | 83 019 | 72 360 | 70 446 | 73 551 | 70 611 | 62 051 | 87 977 | 76 575 | 75 967 |
| Aktīvi kopā | 53 264 | 42 632 | 39 188 | 60 321 | 86 604 | 73 261 | 87 890 | 82 437 | 98 832 | 97 723 | 112 018 | 83 009 | 87 300 | 105 165 | 99 316 | 108 122 | 107 313 | 98 322 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 22 179 | 16 580 | 7507 | 3221 | 9964 | 2305 | 3213 | 1664 | 2068 | 1400 | 3730 | 795 | 4023 | 29 188 | 4897 | 1124 | 3909 | 2107 |
| Ilgtermiņa saistības | 7397 | 4130 | 2031 | 3748 | 3085 | 226 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 29 576 | 20 710 | 9538 | 6969 | 13 049 | 2531 | 3213 | 1664 | 2068 | 1400 | 3730 | 795 | 4023 | 29 188 | 4897 | 1124 | 3909 | 2107 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -21 325 | -8076 | 7903 | 6474 | 5785 | -1154 | -7665 | -9768 | 21 667 | 3444 | 21 337 | -7529 | 1063 | -402 | 27 513 | 31 143 | 5508 | 14 146 |
| Pašu kapitāls kopā | 20 075 | 18 478 | 26 229 | 53 074 | 73 258 | 70 546 | 84 037 | 79 522 | 96 764 | 96 323 | 108 288 | 82 214 | 83 277 | 75 977 | 94 419 | 106 998 | 103 404 | 96 215 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 28 677 | 7993 | 21 612 | 27 058 | 22 978 | 24 937 | 8796 | 7667 | 45 378 | 17 622 | 89 512 | 7439 | 32 948 | 31 795 | 73 157 | 75 782 | 32 971 | 42 609 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -18 491 | -4360 | 8617 | 8312 | 6423 | -2712 | -6252 | -9768 | 21 667 | 3515 | 21 337 | -7529 | 1063 | -402 | 27 513 | 31 143 | 5508 | 13 919 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -21 102 | -7272 | 8314 | 6938 | 6408 | -2712 | -6252 | -9768 | 21 667 | 3515 | 21 337 | -7529 | 1063 | -402 | 27 513 | 31 143 | 5508 | 14 146 |
| Pārskata gada peļņa | -21 325 | -8076 | 7903 | 6474 | 5785 | -1154 | -7665 | -9768 | 21 667 | 3444 | 21 337 | -7529 | 1063 | -402 | 27 513 | 31 143 | 5508 | 14 146 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1558 | 0 | 0 | 4425 | 3885 | 9372 | 18 545 | 0 | 6898 | 9071 | 18 564 | 9102 | 21 335 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Gunta Kalniņa zemnieku saimniecība "GRAVAS"
Pārskats
Gunta Kalniņa zemnieku saimniecība "GRAVAS" (reģ. nr. 43601006684) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Vecumnieku pag., Vecumnieki, Līvānu iela 10.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 42 609 €, par 29,2% vairāk nekā gadu iepriekš (32 971 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 2,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 14 146 € (33,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 203 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 98 322 € un pašu kapitāls 96 215 € (97,9% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.