Aijas Varkales zemnieku saimniecība "PURENES"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 190 | 33 502 | 46 036 | 47 966 | 37 369 | 38 759 | 37 215 | 38 154 | 70 783 | 106 210 | 190 244 | 124 946 | 135 129 | 110 089 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 49 223 | 63 016 | 90 414 | 92 671 | 105 231 | 108 861 | 125 584 | 108 622 | 119 860 | 141 761 | 124 473 | 187 734 | 163 931 | 190 557 |
| Aktīvi kopā | 73 413 | 96 518 | 136 450 | 140 637 | 142 600 | 147 620 | 162 799 | 146 776 | 190 643 | 247 971 | 314 717 | 312 680 | 299 060 | 300 646 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2382 | 7096 | 8387 | 10 896 | 4847 | 5579 | 9447 | 9429 | 4152 | 26 552 | 34 009 | 43 656 | 20 157 | 62 732 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 10 200 | 9675 | 4838 | 0 | 16 200 | 22 800 | 13 400 | 9400 | 12 000 | 8000 | 35 685 | 26 403 | 0 |
| Saistības kopā | 2382 | 17 296 | 18 062 | 15 734 | 4847 | 21 779 | 32 247 | 22 829 | 13 552 | 38 552 | 42 009 | 79 341 | 46 560 | 62 732 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 23 259 | 22 931 | 13 359 | 26 070 | 12 849 | 6779 | 9620 | 31 895 | 64 395 | 42 503 | 71 310 | -28 166 | 26 781 | -15 132 |
| Pašu kapitāls kopā | 71 031 | 79 222 | 118 388 | 124 903 | 137 753 | 125 841 | 130 552 | 123 947 | 177 091 | 209 419 | 272 708 | 233 339 | 252 500 | 237 914 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 47 867 | 45 980 | 64 194 | 74 833 | 63 064 | 58 891 | 72 029 | 104 057 | 131 524 | 110 887 | 109 734 | 208 997 | 111 566 | 98 457 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 24 290 | 24 872 | 15 878 | 28 044 | 13 226 | 7509 | 11 022 | 33 391 | 65 662 | 43 979 | 73 641 | -24 739 | 29 592 | -14 135 |
| EBITDA | 29 799 | 30 391 | 26 042 | 40 427 | 24 702 | 19 572 | 25 992 | 50 353 | 77 044 | 59 971 | 90 929 | -4260 | 56 065 | 8934 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 24 102 | 24 292 | 15 044 | 27 456 | 12 849 | 6779 | 9620 | 31 895 | 64 395 | 42 503 | 71 310 | -28 166 | 26 781 | -15 132 |
| Pārskata gada peļņa | 23 259 | 22 931 | 13 359 | 26 070 | 12 849 | 6779 | 9620 | 31 895 | 64 395 | 42 503 | 71 310 | -28 166 | 26 781 | -15 132 |
| Darbaspēka izmaksas | 3586 | 3948 | 5645 | 6454 | 4294 | 4315 | 4424 | 4419 | 5145 | 8623 | 11 864 | 14 500 | 18 134 | 20 879 |
| Nolietojums | 5509 | 5519 | 10 164 | 12 383 | 11 476 | 12 063 | 14 970 | 16 962 | 11 382 | 15 992 | 17 288 | 20 479 | 26 473 | 23 069 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 14 740 | 0 | 19 555 | 0 | 18 691 | 4909 | 38 500 | 11 251 | 10 175 | 8021 | 11 203 | 7620 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Aijas Varkales zemnieku saimniecība "PURENES"
Pārskats
Aijas Varkales zemnieku saimniecība "PURENES" (reģ. nr. 43601012178) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 34 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Brunavas pag., Ērgļi, "Purenes".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 98 457 €, par 11,7% mazāk nekā gadu iepriekš (111 566 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 15 132 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 229 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 300 646 € un pašu kapitāls 237 914 € (79,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.