SIA "STRAUTNIEKI Sīgas"Aktīvs

43601016080Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 1992

Finanšu rādītāji

119 803 €+5,5%
Apgrozījums 2025
+9,2%
Vidējais pieaugums gadā 2011–2025
050 tūkst.100 tūkst.150 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 10 421 € (5% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~10 421 €
2024 ~18 200 €
2023 ~18 000 €
2022 ~20 629 €
2021 ~21 500 €
2020 ~17 434 €
2019 ~14 054 €
2018 ~7751 €
2017 ~13 133 €
2016 ~9648 €
2015 ~12 085 €
20140 €
2013 ~12 620 €
2012 ~3403 €
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā51 60238 60142 11270 54478 24173 85064 05760 87172 40886 31590 607124 351121 435147 249157 374
Pamatlīdzekļi kopā91 09878 63070 415113 930106 830100 059111 786102 80393 27797 05190 25784 72080 51488 115100 283
Aktīvi kopā142 700117 231112 527184 474185 071173 909175 843163 674165 685183 366180 864209 071201 949235 364257 657
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības5829558511 21915 73410 22812 61923 02116 32814 00711 17972527069659875678310
Ilgtermiņa saistības46 09837 23526 11343 22545 57836 23732 21928 20124 18324 96120 14618 12816 11015 11019 755
Saistības kopā51 92742 82037 33258 95955 80648 85655 24044 52938 19036 14027 39825 19722 70822 67728 065
Pamatkapitāls———————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———————————————
Pārskata gada peļņa6301-12 95913 40422 48515 83554368683629322 40437 16527 74051 03713 36751 64627 326
Pašu kapitāls kopā90 77374 41175 195125 515129 265125 053120 603119 145127 495147 226153 466183 874179 241212 687229 592
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums35 13335 13340 03259 14654 51248 70474 41757 12867 69479 36084 157118 116108 712113 584119 803
Saimnieciskās darbības peļņa8228-11 47815 19525 59119 73067909898727022 02937 86728 38753 43816 42353 92327 944
EBITDA23 299341628 26340 59237 99417 67520 40219 86432 30448 66940 94965 11927 13867 83745 326
Peļņa pirms nodokļiem6600-12 46414 21124 45018 42354368683629322 40437 16527 74052 99115 80853 32327 326
Pārskata gada peļņa6301-12 95913 40422 48515 83554368683629322 40437 16527 74051 03713 36751 64627 326
Darbaspēka izmaksas611459625890950110 68711 03710 9579757998610 24813 50514 11216 48522 60721 959
Nolietojums15 07114 89413 06815 00118 26410 88510 50412 59410 27510 80212 56211 68110 71513 91417 382
Citi rādītāji
Darbinieki222222222222222
Aprēķinātā dividende—340312 620012 085964813 133775114 05417 43421 50020 62918 00018 20010 421

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

51,07%48,93%SIA "STRAUTNIEKI Sīga…1Cimermanis Renārs4Cimermanis Mārtiņš
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: SIA "STRAUTNIEKI Sīgas"

Pārskats

SIA "STRAUTNIEKI Sīgas" (reģ. nr. 43601016080) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1992. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Ceraukstes pag., "Strautnieki".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 119 803 €, par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš (113 584 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 9,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 27 326 € (22,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 14 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 59 902 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 257 657 € un pašu kapitāls 229 592 € (89,1% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (51,1%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.