Jelgavas rajona Sesavas pagasta zemnieku saimniecība "MĀRSILI"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 62 649 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 427 564 | 344 148 | 426 246 | 526 797 | 673 749 | 662 519 | 866 818 | 903 520 | 1 058 845 | 1 129 209 | 1 110 782 | 996 506 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 763 499 | 916 434 | 924 831 | 926 818 | 869 458 | 989 087 | 1 326 141 | 1 257 222 | 1 197 845 | 1 126 603 | 1 228 912 | 1 297 799 |
| Aktīvi kopā | 1 191 063 | 1 260 582 | 1 351 077 | 1 453 615 | 1 543 207 | 1 651 606 | 2 192 959 | 2 160 742 | 2 256 690 | 2 255 812 | 2 339 694 | 2 294 305 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 68 180 | 39 603 | 23 525 | 78 | 0 | 0 | 14 136 | 15 514 | 14 551 | 14 268 | 14 808 | 20 862 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 115 014 | 103 180 | 88 950 | 74 719 | 60 489 | 72 047 |
| Saistības kopā | 68 180 | 39 603 | 23 525 | 78 | 0 | 0 | 129 150 | 118 694 | 103 501 | 88 987 | 75 297 | 92 909 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 46 691 | 119 431 | 109 142 | 103 332 | 133 932 | 118 804 | 421 466 | 219 239 | 155 141 | 23 636 | 160 574 | -352 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 122 883 | 1 220 979 | 1 327 552 | 1 414 257 | 1 520 220 | 1 651 606 | 2 063 809 | 2 042 048 | 2 153 189 | 2 166 825 | 2 264 397 | 2 201 396 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 377 499 | 410 056 | 405 272 | 381 458 | 429 651 | 404 212 | 620 829 | 561 068 | 230 560 | 771 774 | 557 770 | 201 052 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 53 961 | 127 273 | 111 604 | 103 332 | 133 932 | 118 804 | 421 466 | 219 239 | 155 141 | 21 898 | 124 638 | -14 527 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 53 961 | 127 273 | 111 604 | 103 332 | 133 932 | 118 804 | 421 466 | 219 239 | 155 141 | 23 636 | 160 574 | -352 |
| Pārskata gada peļņa | 46 691 | 119 431 | 109 142 | 103 332 | 133 932 | 118 804 | 421 466 | 219 239 | 155 141 | 23 636 | 160 574 | -352 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 969 | 15 448 | 9263 | 241 000 | 44 000 | 10 000 | 63 002 | 62 649 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Jelgavas rajona Sesavas pagasta zemnieku saimniecība "MĀRSILI"
Pārskats
Jelgavas rajona Sesavas pagasta zemnieku saimniecība "MĀRSILI" (reģ. nr. 43601019049) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Sesavas pag., "Mārsili".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 201 052 €, par 64,0% mazāk nekā gadu iepriekš (557 770 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 5,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 352 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 100 526 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 294 305 € un pašu kapitāls 2 201 396 € (96,0% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.