Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta zemnieku saimniecība "ŠOMAS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 21 336 € (2% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 75 813 | 118 178 | 140 691 | 143 770 | 214 996 | 238 424 | 297 936 | 235 068 | 303 188 | 379 384 | 312 822 | 336 332 | 499 104 | 656 733 | 858 731 | 561 352 | 465 425 | 472 017 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 108 205 | 92 946 | 124 817 | 109 266 | 140 308 | 277 714 | 451 979 | 443 970 | 383 816 | 484 084 | 676 500 | 844 951 | 813 511 | 804 882 | 757 714 | 967 696 | 1 479 162 | 1 515 948 |
| Aktīvi kopā | 184 018 | 211 124 | 265 508 | 253 036 | 355 304 | 516 138 | 749 915 | 679 038 | 687 004 | 863 468 | 989 322 | 1 181 283 | 1 312 615 | 1 461 615 | 1 616 445 | 1 529 048 | 1 944 587 | 1 987 965 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5757 | 7106 | 7343 | 11 035 | 31 647 | 34 302 | 52 814 | 29 668 | 56 533 | 65 904 | 64 513 | 95 950 | 95 940 | 102 192 | 69 869 | 55 977 | 116 637 | 88 472 |
| Ilgtermiņa saistības | 3395 | 7416 | 28 405 | 14 567 | 9656 | 115 213 | 223 800 | 242 750 | 174 900 | 270 650 | 477 160 | 551 404 | 457 692 | 363 546 | 299 206 | 263 915 | 585 298 | 626 093 |
| Saistības kopā | 9152 | 14 522 | 35 748 | 25 602 | 41 303 | 149 515 | 276 614 | 272 418 | 231 433 | 336 554 | 541 673 | 647 354 | 553 632 | 465 738 | 369 075 | 319 892 | 701 935 | 714 565 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 78 111 | 53 606 | 57 854 | 25 891 | 162 467 | 60 468 | 9040 | 10 090 | 96 765 | 111 217 | 30 952 | 98 927 | 225 053 | 247 872 | 293 238 | 1287 | 55 010 | 52 084 |
| Pašu kapitāls kopā | 174 866 | 196 602 | 229 760 | 227 434 | 314 001 | 366 623 | 473 301 | 406 620 | 455 571 | 526 914 | 447 649 | 533 929 | 758 983 | 995 877 | 1 247 370 | 1 209 156 | 1 242 652 | 1 273 400 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 155 069 | 111 879 | 116 482 | 105 617 | 243 903 | 280 608 | 227 691 | 254 213 | 303 655 | 399 959 | 320 197 | 390 383 | 469 437 | 556 210 | 699 274 | 609 626 | 514 830 | 450 934 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 82 110 | 49 769 | 60 465 | 29 028 | 183 598 | 66 484 | 20 277 | 24 589 | 111 259 | 131 529 | 44 347 | 115 603 | 240 848 | 266 053 | 307 934 | 21 185 | 81 889 | 84 993 |
| EBITDA | 106 912 | 79 622 | 92 670 | 59 644 | 215 522 | 127 373 | 96 670 | 98 483 | 185 015 | 208 975 | 145 556 | 179 813 | 320 288 | 351 600 | 395 631 | 99 544 | 149 261 | 155 874 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 79 426 | 56 101 | 59 216 | 27 513 | 182 591 | 62 707 | 13 213 | 15 897 | 103 924 | 122 655 | 30 952 | 98 927 | 225 053 | 252 358 | 295 162 | 1287 | 55 010 | 52 084 |
| Pārskata gada peļņa | 78 111 | 53 606 | 57 854 | 25 891 | 162 467 | 60 468 | 9040 | 10 090 | 96 765 | 111 217 | 30 952 | 98 927 | 225 053 | 247 872 | 293 238 | 1287 | 55 010 | 52 084 |
| Darbaspēka izmaksas | 8337 | 9428 | 8466 | 9471 | 9251 | 9247 | 14 321 | 16 431 | 15 836 | 18 432 | 20 723 | 20 227 | 23 974 | 41 964 | 43 375 | 49 327 | 52 446 | 52 169 |
| Nolietojums | 24 802 | 29 853 | 32 205 | 30 616 | 31 924 | 60 889 | 76 393 | 73 894 | 73 756 | 77 446 | 101 209 | 64 210 | 79 440 | 85 547 | 87 697 | 78 359 | 67 372 | 70 881 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 31 870 | 24 696 | 28 217 | 75 900 | 7846 | 0 | 76 771 | 47 814 | 39 874 | 110 217 | 12 647 | 0 | 10 978 | 41 745 | 39 501 | 21 514 | 21 336 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta zemnieku saimniecība "ŠOMAS"
Pārskats
Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta zemnieku saimniecība "ŠOMAS" (reģ. nr. 43601022015) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 1995. gadā un reģistrā ir jau 31 gadu. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Jaunsvirlaukas pag., "Šomas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 450 934 €, par 12,4% mazāk nekā gadu iepriekš (514 830 €). No 2008. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 6,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 52 084 € (11,6% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (18). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 150 311 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 987 965 € un pašu kapitāls 1 273 400 € (64,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.