Inetas Kalnmales Mežotnes pagasta zemnieku saimniecība "GVINO"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 47 053 | 46 391 | 50 791 | 69 977 | 72 293 | 67 036 | 67 997 | 70 810 | 52 893 | 41 525 | 49 921 | 45 797 | 45 462 | 50 394 | 45 675 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1922 | 1922 | 1922 | 6294 | 5315 | 14 379 | 16 961 | 59 675 | 59 675 | 59 675 | 59 675 | 59 675 | 59 675 | 59 675 | 59 675 |
| Aktīvi kopā | 48 975 | 48 313 | 52 713 | 76 271 | 77 608 | 81 415 | 84 958 | 130 485 | 112 568 | 101 200 | 109 596 | 105 472 | 105 137 | 110 069 | 105 350 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 12 689 | 8474 | 9459 | 15 521 | 10 005 | 9986 | 10 306 | 10 500 | 8093 | 9370 | 7762 | 8750 | 8201 | 10 522 | 10 875 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 832 | 16 674 | 0 | 8802 | 7057 | 5126 | 2991 | 649 |
| Saistības kopā | 12 689 | 8474 | 9459 | 15 521 | 10 005 | 9986 | 10 306 | 44 332 | 24 767 | 9370 | 16 564 | 15 807 | 13 327 | 13 513 | 11 524 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3450 | 3553 | 3415 | -795 | 4041 | 3826 | 3223 | 11 501 | 1648 | 4029 | 1202 | -3367 | 2145 | 4746 | -2730 |
| Pašu kapitāls kopā | 36 286 | 39 839 | 43 254 | 60 750 | 67 603 | 71 429 | 74 652 | 86 153 | 87 801 | 91 830 | 93 032 | 89 665 | 91 810 | 96 556 | 93 826 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 164 387 | 171 170 | 154 499 | 221 154 | 222 023 | 198 820 | 199 634 | 219 220 | 185 934 | 174 680 | 155 692 | 174 445 | 188 068 | 213 995 | 194 646 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4050 | 4180 | 4041 | -794 | 4754 | 4511 | 3555 | 11 501 | 1648 | 4029 | 1202 | -3367 | 2617 | 5169 | -2514 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4050 | 4180 | 4041 | -794 | 4754 | 4511 | 3555 | 11 501 | 1648 | 4029 | 1202 | -3367 | 2145 | 4746 | -2730 |
| Pārskata gada peļņa | 3450 | 3553 | 3415 | -795 | 4041 | 3826 | 3223 | 11 501 | 1648 | 4029 | 1202 | -3367 | 2145 | 4746 | -2730 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 4 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Inetas Kalnmales Mežotnes pagasta zemnieku saimniecība "GVINO"
Pārskats
Inetas Kalnmales Mežotnes pagasta zemnieku saimniecība "GVINO" (reģ. nr. 43601028198) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Mežotnes pag., "Garoza" 12-16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 194 646 €, par 9,0% mazāk nekā gadu iepriekš (213 995 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 2730 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 12 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 662 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 105 350 € un pašu kapitāls 93 826 € (89,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.