Bauskas rajona Rundāles pagasta zemnieku saimniecība "Priedaiņi"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 5396 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3189 | 3960 | 3268 | 14 583 | 22 410 | 21 946 | 30 763 | 6049 | 4210 | 2785 | 7069 | 9839 | 9122 | 5309 | 1670 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 47 448 | 37 618 | 32 066 | 57 677 | 84 231 | 82 618 | 89 388 | 142 845 | 133 601 | 124 731 | 115 862 | 107 245 | 101 401 | 95 556 | 89 712 |
| Aktīvi kopā | 50 637 | 41 578 | 35 334 | 72 260 | 106 641 | 104 564 | 120 151 | 148 894 | 137 811 | 127 516 | 122 931 | 117 084 | 110 523 | 100 865 | 91 382 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 13 027 | 4952 | 4417 | 7796 | 3346 | 2508 | 5971 | 23 837 | 1695 | 959 | 2641 | 3937 | 873 | 658 | 530 |
| Ilgtermiņa saistības | 20 063 | 11 657 | 4897 | 4635 | 29 305 | 30 300 | 28 600 | 55 107 | 67 378 | 53 531 | 44 727 | 38 523 | 27 118 | 18 313 | 12 209 |
| Saistības kopā | 33 090 | 16 609 | 9314 | 12 431 | 32 651 | 32 808 | 34 571 | 78 944 | 69 073 | 54 490 | 47 368 | 42 460 | 27 991 | 18 971 | 12 739 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4219 | 11 641 | 5051 | 20 298 | 11 270 | -859 | 17 848 | 9955 | -765 | -687 | -3060 | -6339 | 458 | 1354 | 2145 |
| Pašu kapitāls kopā | 17 547 | 24 969 | 26 020 | 59 829 | 73 990 | 71 756 | 85 580 | 69 950 | 68 738 | 73 026 | 75 563 | 74 624 | 82 532 | 81 894 | 78 643 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 15 842 | 26 041 | 12 452 | 36 617 | 36 348 | 26 323 | 59 942 | 60 421 | 20 282 | 11 435 | 21 179 | 22 151 | 9780 | 12 307 | 15 015 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5491 | 13 666 | 6236 | 21 542 | 13 331 | 229 | 19 955 | 11 010 | 81 | -35 | -2631 | -6000 | 819 | 1561 | 2195 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4529 | 12 985 | 5982 | 21 336 | 12 553 | -859 | 18 780 | 9955 | -765 | -687 | -3060 | -6339 | 458 | 1404 | 2195 |
| Pārskata gada peļņa | 4219 | 11 641 | 5051 | 20 298 | 11 270 | -859 | 17 848 | 9955 | -765 | -687 | -3060 | -6339 | 458 | 1354 | 2145 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 4219 | 4000 | 0 | 0 | 1375 | 4024 | 25 585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1992 | 5396 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Bauskas rajona Rundāles pagasta zemnieku saimniecība "Priedaiņi"
Pārskats
Bauskas rajona Rundāles pagasta zemnieku saimniecība "Priedaiņi" (reģ. nr. 43601029032) ir zemnieku saimniecība. Uzņēmums reģistrēts 2005. gadā un reģistrā ir jau 21 gadu. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Rundāles pag., "Priedaiņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 15 015 €, par 22,0% vairāk nekā gadu iepriekš (12 307 €). 2025. gada peļņa bija 2145 € (14,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 15 015 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 91 382 € un pašu kapitāls 78 643 € (86,1% no aktīviem).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.