Dobeles rajona Fabiševska individuālais komercuzņēmums "R.A.-I.M.O."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2009–2025
| 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 19 405 | 19 270 | 21 236 | 2989 | 5263 | 9714 | 10 700 | 10 458 | 13 970 | 24 761 | 24 948 | 35 136 | 48 266 | 38 327 | 25 396 | 39 976 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 168 | 122 | 11 050 | 10 898 | 16 131 | 17 463 | 12 222 | 36 615 | 33 374 | 35 108 | 40 568 | 27 871 | 50 150 | 34 056 |
| Aktīvi kopā | 19 405 | 19 270 | 21 404 | 3111 | 16 313 | 20 612 | 26 831 | 27 921 | 26 192 | 61 376 | 58 322 | 70 244 | 88 834 | 66 198 | 75 546 | 74 032 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 31 961 | 33 126 | 32 046 | 24 413 | 36 040 | 27 782 | 22 973 | 10 172 | 2535 | 22 379 | 11 009 | 9347 | 5529 | 5933 | 11 719 | 37 921 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 31 961 | 33 126 | 32 046 | 24 413 | 36 040 | 27 782 | 22 973 | 10 172 | 2535 | 22 379 | 11 009 | 9347 | 5529 | 5933 | 11 719 | 37 921 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4450 | -1300 | 1627 | -10 660 | 10 583 | 12 557 | 11 028 | 14 395 | 5908 | 15 340 | 8316 | 13 584 | 22 408 | -23 040 | 3562 | -27 716 |
| Pašu kapitāls kopā | -12 556 | -13 856 | -10 642 | -21 302 | -19 727 | -7170 | 3858 | 17 749 | 23 657 | 38 997 | 47 313 | 60 897 | 83 305 | 60 265 | 63 827 | 36 111 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 719 | 20 532 | 14 921 | 9494 | 20 800 | 24 596 | 27 058 | 49 910 | 80 374 | 144 865 | 105 412 | 157 343 | 192 604 | 144 018 | 178 174 | 149 092 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4450 | -1300 | 1627 | -10 660 | 10 583 | 12 557 | 11 028 | 16 769 | 5908 | 15 746 | 8775 | 14 131 | 22 408 | -23 040 | 3562 | -27 716 |
| EBITDA | -4421 | -1300 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4450 | -1300 | 1627 | -10 660 | 10 583 | 12 557 | 11 028 | 16 769 | 5908 | 15 340 | 8316 | 13 584 | 22 408 | -23 040 | 3562 | -27 716 |
| Pārskata gada peļņa | -4450 | -1300 | 1627 | -10 660 | 10 583 | 12 557 | 11 028 | 14 395 | 5908 | 15 340 | 8316 | 13 584 | 22 408 | -23 040 | 3562 | -27 716 |
| Darbaspēka izmaksas | 899 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 29 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 504 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Dobeles rajona Fabiševska individuālais komercuzņēmums "R.A.-I.M.O."
Pārskats
Dobeles rajona Fabiševska individuālais komercuzņēmums "R.A.-I.M.O." (reģ. nr. 43602004267) ir individuālais uzņēmums. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Pērnavas iela 10 - 60.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 149 092 €, par 16,3% mazāk nekā gadu iepriekš (178 174 €). No 2009. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 42,7% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 27 716 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 273 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 74 032 € un pašu kapitāls 36 111 € (48,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.