Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "SAIMNIEKS-V"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 318 423 | 552 814 | 497 876 | 699 387 | 821 308 | 469 996 | 767 508 | 788 310 | 641 636 | 1 394 754 | 905 136 | 1 155 456 | 724 415 | 920 250 | 714 028 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 680 528 | 637 212 | 1 109 989 | 1 357 499 | 1 236 775 | 1 465 745 | 1 270 100 | 1 860 888 | 1 628 620 | 1 476 348 | 1 352 981 | 2 063 395 | 2 312 303 | 2 166 003 | 3 103 704 |
| Aktīvi kopā | 998 951 | 1 190 026 | 1 607 865 | 2 056 886 | 2 058 083 | 1 935 741 | 2 037 608 | 2 649 198 | 2 270 256 | 2 871 102 | 2 258 117 | 3 218 851 | 3 036 718 | 3 086 253 | 3 817 732 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 236 090 | 401 574 | 508 372 | 523 217 | 654 211 | 422 146 | 413 067 | 615 709 | 423 764 | 1 135 902 | 468 097 | 917 117 | 267 804 | 463 038 | 319 468 |
| Ilgtermiņa saistības | 433 407 | 321 602 | 620 737 | 697 986 | 552 642 | 652 017 | 658 041 | 1 209 230 | 1 047 500 | 881 421 | 760 810 | 1 078 830 | 1 401 209 | 1 185 783 | 1 907 885 |
| Saistības kopā | 669 497 | 723 176 | 1 129 109 | 1 221 203 | 1 206 853 | 1 074 163 | 1 071 108 | 1 824 939 | 1 471 264 | 2 017 323 | 1 228 907 | 1 995 947 | 1 669 013 | 1 648 821 | 2 227 353 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 10 482 | 98 778 | -3017 | 121 633 | -26 840 | 6884 | 81 010 | -143 059 | -30 557 | 46 015 | 167 965 | 183 988 | 137 389 | 65 085 | 151 613 |
| Pašu kapitāls kopā | 329 454 | 466 850 | 478 756 | 835 683 | 851 230 | 861 578 | 966 500 | 824 259 | 798 992 | 853 779 | 1 029 210 | 1 222 904 | 1 367 705 | 1 437 432 | 1 590 379 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 998 030 | 3 597 779 | 2 726 284 | 3 629 269 | 4 029 702 | 3 210 546 | 4 295 011 | 4 213 657 | 4 152 687 | 5 678 024 | 5 054 963 | 6 456 216 | 7 515 992 | 6 926 927 | 5 967 509 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 27 968 | 113 797 | 11 452 | 145 097 | -9369 | 19 902 | 100 773 | -125 627 | -3657 | 66 961 | 184 644 | 198 969 | 174 072 | 101 906 | 175 787 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 849 | 99 677 | -2311 | 123 081 | -26 006 | 6884 | 81 010 | -143 059 | -29 183 | 46 015 | 170 109 | 183 988 | 137 389 | 65 620 | 155 138 |
| Pārskata gada peļņa | 10 482 | 98 778 | -3017 | 121 633 | -26 840 | 6884 | 81 010 | -143 059 | -30 557 | 46 015 | 167 965 | 183 988 | 137 389 | 65 085 | 151 613 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 17 | 20 | 21 | 20 | 20 | 21 | 21 | 20 | 18 | 20 | 19 | 18 | 17 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 8129 | 0 | 552 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Mednieku klubs Codes Bebri"
- "RPB"
- Bauskas rajona Codes pagasta zemnieku saimniecība "LĪVĀNI"
- Bauskas rajona Codes pagasta zemnieku saimniecība "SĒĻVILCIŅI"
- Bauskas rajona Codes pagasta zemnieku saimniecība "VĀVERES"
- Greiseļa Kaspara Codes pagasta zemnieku saimniecība "GREIZSILI"
- Mārītes Ķikures zemnieku saimniecība "ZĪLES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PS Bauska"
- Vecsaules pagasta zemnieku saimniecība "Mežmārtiņi"
Kopsavilkums: Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "SAIMNIEKS-V"
Pārskats
Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "SAIMNIEKS-V" (reģ. nr. 43603002418) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 1993. gadā un reģistrā ir jau 33 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Codes pag., "Ciņi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 967 509 €, par 13,9% mazāk nekā gadu iepriekš (6 926 927 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 151 613 € (2,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 331 528 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 817 732 € un pašu kapitāls 1 590 379 € (41,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 5.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.