Kocēnu pagasta "GALENIEKI" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataSamaksātas dividendes 336 075 €
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2 445 718 | 2 588 826 | 2 616 895 | 2 494 709 | 1 814 909 | 1 897 361 | 2 178 370 | 2 638 625 | 1 393 086 | 2 015 556 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 649 429 | 981 902 | 1 127 093 | 1 350 448 | 1 468 911 | 1 193 637 | 843 132 | 586 892 | 427 861 | 532 907 |
| Aktīvi kopā | 3 095 147 | 3 570 728 | 3 743 988 | 3 845 157 | 3 283 820 | 3 090 998 | 3 021 502 | 3 225 517 | 1 820 947 | 2 548 463 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 71 480 | 133 434 | 61 638 | 2 609 001 | 1 567 846 | 809 543 | 57 436 | 82 331 | 540 460 | 544 042 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 376 075 | 1 040 000 |
| Saistības kopā | 71 480 | 133 434 | 61 638 | 2 609 001 | 1 567 846 | 809 543 | 57 436 | 82 331 | 1 916 535 | 1 584 042 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 449 439 | 858 071 | 675 240 | 553 806 | 479 818 | 565 481 | 682 611 | 679 120 | -102 698 | 1 060 009 |
| Pašu kapitāls kopā | 3 023 667 | 3 437 294 | 3 682 350 | 1 236 156 | 1 715 974 | 2 281 455 | 2 964 066 | 3 143 186 | -95 588 | 964 421 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 852 517 | 1 788 806 | 2 092 837 | 1 679 938 | 1 873 083 | 2 101 008 | 2 454 405 | 2 402 084 | 2 386 630 | 2 095 280 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 513 260 | 995 473 | 674 644 | 553 449 | 479 820 | 565 481 | 682 611 | 802 489 | 661 633 | 1 060 009 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 514 184 | 996 217 | 675 240 | 553 806 | 479 880 | 565 481 | 682 611 | 804 120 | 681 321 | 1 060 009 |
| Pārskata gada peļņa | 449 439 | 858 071 | 675 240 | 553 806 | 479 818 | 565 481 | 682 611 | 679 120 | -102 698 | 1 060 009 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 35 | 26 | 23 | 27 | 32 | 19 | 21 | 18 | 18 | 22 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 444 444 | 430 184 | 500 000 | 1 000 000 | 750 000 | 750 000 | 500 000 | 1 300 000 | 336 075 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Kocēnu pagasta "GALENIEKI" SIA
Pārskats
Kocēnu pagasta "GALENIEKI" SIA (reģ. nr. 43603005683) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1994. gadā un reģistrā ir jau 32 gadus. Juridiskā adrese: Cēsu nov., Raiskuma pag., "Ungursalas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 2 095 280 €, par 12,2% mazāk nekā gadu iepriekš (2 386 630 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 1 060 009 € (50,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 22 (gadu iepriekš 18). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 95 240 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 2 548 463 € un pašu kapitāls 964 421 € (37,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "NARO".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.