Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EVA Autonams"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 205 532 | 212 158 | 206 936 | 323 969 | 350 047 | 363 921 | 340 368 | 365 692 | 316 107 | 346 253 | 338 139 | 314 465 | 328 378 | 345 517 | 363 095 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 297 414 | 271 112 | 270 949 | 359 009 | 327 943 | 330 121 | 305 992 | 327 669 | 271 321 | 189 030 | 157 356 | 123 224 | 103 081 | 88 181 | 75 628 |
| Aktīvi kopā | 502 946 | 483 270 | 477 885 | 682 978 | 677 990 | 694 042 | 646 360 | 693 361 | 587 428 | 535 283 | 495 495 | 437 689 | 431 459 | 433 698 | 438 723 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 103 743 | 97 931 | 84 493 | 115 354 | 135 713 | 154 692 | 117 024 | 145 623 | 149 420 | 125 030 | 116 863 | 106 684 | 99 671 | 101 168 | 105 744 |
| Ilgtermiņa saistības | 75 228 | 54 600 | 55 920 | 55 117 | 29 150 | 32 204 | 21 834 | 48 616 | 28 410 | 12 807 | 962 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 178 971 | 152 531 | 140 413 | 170 471 | 164 863 | 186 896 | 138 858 | 194 239 | 177 830 | 137 837 | 117 825 | 106 684 | 99 671 | 101 168 | 105 744 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -58 689 | 6686 | 5162 | 30 067 | 200 | 131 | 356 | -8380 | -89 524 | -12 152 | -19 776 | -46 665 | 783 | 743 | 447 |
| Pašu kapitāls kopā | 323 226 | 329 912 | 335 074 | 506 834 | 507 015 | 507 146 | 507 502 | 499 122 | 409 598 | 397 446 | 377 670 | 331 005 | 331 788 | 332 530 | 332 979 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 351 956 | 463 169 | 519 600 | 762 613 | 753 890 | 791 277 | 707 742 | 628 317 | 621 327 | 577 366 | 561 573 | 556 373 | 690 524 | 677 030 | 643 741 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -61 975 | 12 097 | 9864 | 36 862 | 5938 | 2595 | 2828 | -3975 | -86 183 | -10 297 | -18 705 | -46 278 | 5332 | 6552 | 3523 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -67 742 | 8565 | 7048 | 32 921 | 3266 | 131 | 886 | -8380 | -89 524 | -12 152 | -19 776 | -46 665 | 4122 | 5270 | 2871 |
| Pārskata gada peļņa | -58 689 | 6686 | 5162 | 30 067 | 200 | 131 | 356 | -8380 | -89 524 | -12 152 | -19 776 | -46 665 | 783 | 743 | 447 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 29 | 29 | 31 | 30 | 29 | 27 | 22 | 20 | 18 | 15 | 15 | 17 | 20 | 20 | 20 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EVA Autonams"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "EVA Autonams" (reģ. nr. 43603011603) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā un reģistrā ir jau 28 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, "Gumbeļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 643 741 €, par 4,9% mazāk nekā gadu iepriekš (677 030 €). No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 447 € (0,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 20. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 187 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 438 723 € un pašu kapitāls 332 979 € (75,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.