Automašīnu garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "TŪRISTS 3 SEKTORS 4"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 21 | 11 | 10 | 9 | 13 | 16 | 14 | 16 | 6 | 106 | 80 | 202 | 159 | 96 | 469 | 1238 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 200 | 200 | 200 | 200 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 |
| Aktīvi kopā | 221 | 211 | 210 | 209 | 298 | 301 | 299 | 301 | 291 | 391 | 365 | 487 | 444 | 381 | 754 | 1523 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 19 | 9 | 8 | 7 | 11 | 14 | 14 | 16 | 0 | 100 | 73 | 134 | 92 | 87 | 127 | 896 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 19 | 9 | 8 | 7 | 11 | 14 | 14 | 16 | 0 | 100 | 73 | 134 | 92 | 87 | 127 | 896 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 61 | -1 | -58 | 334 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | 202 | 202 | 202 | 202 | 287 | 287 | 285 | 285 | 291 | 291 | 292 | 353 | 352 | 294 | 627 | 627 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 400 | 451 | 575 | 346 | 256 | 954 | 877 | 742 | 754 | 964 | 886 | 950 | 1062 | 1312 | 1935 | 1411 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 145 | 200 | 352 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 100 | 13 | 125 | 49 | 314 | 707 | 364 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 145 | 200 | 352 | 157 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55 | 0 | 1 | 111 | 49 | -8 | 384 | 50 |
| Pārskata gada peļņa | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 61 | -1 | -58 | 334 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Automašīnu garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "TŪRISTS 3 SEKTORS 4"
Pārskats
Automašīnu garāžu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "TŪRISTS 3 SEKTORS 4" (reģ. nr. 43603014332) ir kooperatīvā sabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2000. gadā un reģistrā ir jau 26 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Lidotāju iela 4 - 29.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1411 €, par 27,1% mazāk nekā gadu iepriekš (1935 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 8,8% gadā. Ar peļņu noslēgti 4 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1523 € un pašu kapitāls 627 € (41,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.