Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REB PLUSS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8565 | 11 087 | 37 979 | 41 304 | 52 252 | 69 591 | 89 164 | 96 907 | 37 123 | 25 777 | 36 835 | 23 907 | 90 492 | 41 533 | 31 610 | 16 218 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1281 | 654 | 2777 | 33 719 | 52 332 | 59 166 | 68 631 | 58 660 | 48 327 | 40 071 | 32 057 | 27 872 | 23 592 | 22 824 | 18 259 | 13 991 |
| Aktīvi kopā | 9846 | 11 741 | 40 756 | 75 023 | 104 584 | 128 757 | 157 795 | 155 567 | 85 450 | 65 848 | 68 892 | 51 779 | 114 084 | 64 357 | 49 869 | 30 209 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 7101 | 6758 | 9737 | 9449 | 44 541 | 6007 | 1301 | 1079 | 20 587 | 18 629 | 33 787 | 22 805 | 25 422 | 44 897 | 22 074 | 20 018 |
| Ilgtermiņa saistības | 92 998 | 128 418 | 165 476 | 244 851 | 444 109 | 551 973 | 623 616 | 634 621 | 544 457 | 512 538 | 531 902 | 594 003 | 681 364 | 566 315 | 561 117 | 535 650 |
| Saistības kopā | 100 099 | 135 176 | 175 213 | 254 300 | 488 650 | 557 980 | 624 917 | 635 700 | 565 044 | 531 167 | 565 689 | 616 808 | 706 786 | 611 212 | 583 191 | 555 668 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -26 742 | -32 876 | -11 023 | -44 382 | -128 978 | -45 157 | -37 899 | -13 011 | 539 | 14 275 | -31 478 | -68 232 | -27 673 | 45 847 | 13 532 | 7863 |
| Pašu kapitāls kopā | -90 892 | -123 872 | -134 895 | -179 277 | -384 066 | -429 223 | -467 122 | -480 133 | -479 594 | -465 319 | -496 797 | -565 029 | -592 702 | -546 855 | -533 322 | -525 459 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 13 614 | 17 582 | 26 070 | 50 082 | 93 037 | 118 669 | 149 353 | 247 028 | 308 670 | 302 049 | 269 719 | 253 862 | 258 544 | 347 999 | 250 379 | 198 930 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -26 518 | -32 876 | -11 023 | -44 382 | -128 978 | -45 157 | -37 899 | -13 011 | 539 | 14 275 | -31 478 | -68 232 | -27 673 | 45 847 | 13 532 | 7863 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -26 518 | -32 876 | -11 023 | -44 382 | -128 978 | -45 157 | -37 899 | -13 011 | 539 | 14 275 | -31 478 | -68 232 | -27 673 | 45 847 | 13 532 | 7863 |
| Pārskata gada peļņa | -26 742 | -32 876 | -11 023 | -44 382 | -128 978 | -45 157 | -37 899 | -13 011 | 539 | 14 275 | -31 478 | -68 232 | -27 673 | 45 847 | 13 532 | 7863 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 8 | 10 | 8 | 7 | 7 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REB PLUSS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REB PLUSS" (reģ. nr. 43603018917) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 23 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Viesturu pag., Bērstele, Bērsteles iela 19 - 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 198 930 €, par 20,5% mazāk nekā gadu iepriekš (250 379 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 19,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 7863 € (4,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 786 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-525 459 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.