Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nērings"Aktīvs

43603020201Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2003

Finanšu rādītāji

6 483 707 €+29,8%
Apgrozījums 2025
+28,1%
Vidējais pieaugums gadā 2010–2025
02 milj.4 milj.6 milj.8 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
02 milj.4 milj.6 milj.’10’11’12’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendes netika izmaksātas.

Vēsture
20250 €
20240 €
20230 €
20220 €
20210 €
2020 ~27 301 €
2019 ~234 699 €
2018 ~31 111 €
2017 ~43 999 €
2016 ~37 819 €
20150 €
201439 327 €
20130 €
20120 €
20110 €
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā186 257190 800192 397200 736340 229482 184564 815730 4551 210 2331 532 6851 878 4872 352 3742 965 2963 395 4634 335 4944 948 268
Pamatlīdzekļi kopā21 41319 48957 40949 103152 381156 988125 50088 089103 93280 05990 68770 65964 47492 687100 04289 575
Aktīvi kopā207 670210 289249 806249 839492 610639 172690 315818 5441 314 1651 612 7441 969 1742 423 0333 029 7703 488 1504 435 5365 037 843
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības31 42415 57965 99877 182128 538173 440162 279154 409268 941493 831436 564429 875463 440517 138908 9771 023 840
Ilgtermiņa saistības35 48339 33322 0509050739476550000000000
Saistības kopā66 90754 91288 04886 232135 932181 095162 279154 409268 941493 831436 564429 875463 440517 138908 9771 023 840
Pamatkapitāls————————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa————————————————
Pārskata gada peļņa32 26512 75939863550171 17697 532113 171180 098412 200308 388440 998460 548573 190404 682555 547487 445
Pašu kapitāls kopā139 713152 472156 458160 008355 152452 684528 036664 1351 045 2241 118 9131 532 6101 993 1582 566 3302 971 0123 526 5594 014 003
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums157 214262 851639 748978 4681 787 8391 756 9411 875 3381 813 0761 807 9801 887 1382 486 1692 704 8593 192 4973 490 6944 993 2566 483 707
Saimnieciskās darbības peļņa39 24819 52818 3993550205 840115 591135 268215 715412 200308 388444 486461 808574 687404 971558 073487 445
Peļņa pirms nodokļiem37 08816 30739863550205 840115 591135 268215 715412 200308 388444 486461 808574 687404 971558 073487 445
Pārskata gada peļņa32 26512 75939863550171 17697 532113 171180 098412 200308 388440 998460 548573 190404 682555 547487 445
Darbaspēka izmaksas————————————————
Nolietojums————————————————
Citi rādītāji
Darbinieki9111012171829303236373940404042
Aprēķinātā dividende—00039 327037 81943 99931 111234 69927 30100000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

100%Sabiedrība ar ierobež…1Nērings Aigars
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopīgi dalībnieki vai valdes locekļi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nērings"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nērings" (reģ. nr. 43603020201) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2003. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Vecumnieku pag., Misa, "Misas Kūdra 13" - 22.

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 6 483 707 €, par 29,8% vairāk nekā gadu iepriekš (4 993 256 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 28,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2010–2025). 2025. gada peļņa bija 487 445 € (7,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (16). 2025. gadā darbinieku skaits bija 42 (gadu iepriekš 40). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 154 374 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 037 843 € un pašu kapitāls 4 014 003 € (79,7% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.