SIA BauerlogAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 36 589 | 16 434 | 16 906 | 38 884 | 84 496 | 54 440 | 86 231 | 62 037 | 11 886 | 28 260 | 210 491 | 265 529 | 349 144 | 495 166 | 208 012 | 246 378 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 62 828 | 48 366 | 104 420 | 184 654 | 230 768 | 191 636 | 79 661 | 34 323 | 37 702 | 13 839 | 29 129 | 25 078 | 2124 | 1525 | 1525 | 1525 |
| Aktīvi kopā | 99 417 | 64 800 | 121 326 | 223 538 | 315 264 | 246 076 | 165 892 | 96 360 | 49 588 | 42 099 | 239 620 | 290 607 | 351 268 | 496 691 | 209 537 | 247 903 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4795 | 2898 | 25 429 | 119 662 | 172 067 | 40 052 | 14 439 | 2432 | 9200 | 1991 | 36 957 | 101 012 | 68 277 | 243 179 | 27 275 | 30 055 |
| Ilgtermiņa saistības | 62 737 | 29 761 | 64 787 | 70 500 | 94 244 | 143 152 | 120 935 | 70 800 | 0 | 0 | 48 345 | 33 057 | 119 000 | 119 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 67 532 | 32 659 | 90 216 | 190 162 | 266 311 | 183 204 | 135 374 | 73 232 | 9200 | 1991 | 85 302 | 134 069 | 187 277 | 362 179 | 27 275 | 30 055 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -428 | 37 | -813 | 2266 | 1462 | 13 919 | -32 354 | -7390 | 17 260 | -280 | 114 210 | 2220 | 7453 | -29 479 | 47 750 | 35 586 |
| Pašu kapitāls kopā | 31 885 | 31 922 | 31 110 | 33 376 | 48 953 | 62 872 | 30 518 | 23 128 | 40 388 | 40 108 | 154 318 | 156 538 | 163 991 | 134 512 | 182 262 | 217 848 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 41 462 | 43 172 | 136 399 | 191 450 | 433 738 | 207 371 | 86 608 | 6408 | 23 468 | 25 147 | 440 310 | 968 568 | 1 403 103 | 592 684 | 155 177 | 39 350 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 139 | 1381 | -628 | 2266 | 2432 | 14 859 | -31 850 | -7129 | 17 260 | -280 | 114 295 | 3121 | 8057 | -29 479 | 47 750 | 35 586 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -428 | 889 | -813 | 2266 | 1462 | 13 919 | -32 354 | -7129 | 17 260 | -280 | 114 210 | 2220 | 7453 | -29 479 | 47 750 | 35 586 |
| Pārskata gada peļņa | -428 | 37 | -813 | 2266 | 1462 | 13 919 | -32 354 | -7390 | 17 260 | -280 | 114 210 | 2220 | 7453 | -29 479 | 47 750 | 35 586 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 4 | 6 | 9 | 9 | 7 | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 11 | 11 | 6 | 6 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA Bauerlog
Pārskats
SIA Bauerlog (reģ. nr. 43603021156) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2004. gadā un reģistrā ir jau 22 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Satiksmes iela 37 - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 39 350 €, par 74,6% mazāk nekā gadu iepriekš (155 177 €). 2025. gada peļņa bija 35 586 € (90,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 350 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 247 903 € un pašu kapitāls 217 848 € (87,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.