SIA "U.B.S."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2264 | 1969 | 8012 | 7264 | 6228 | 3820 | 12 061 | 8000 | 14 664 | 54 338 | 78 854 | 72 143 | 46 661 | 51 977 | 45 767 | 39 795 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2518 | 0 | 5774 | 8420 | 12 201 | 21 370 | 19 556 | 44 806 | 59 653 | 72 516 | 67 567 | 89 704 | 109 569 | 74 111 | 68 503 | 53 055 |
| Aktīvi kopā | 4782 | 1969 | 13 786 | 15 684 | 18 429 | 25 190 | 31 617 | 52 806 | 74 317 | 126 854 | 146 421 | 161 847 | 156 230 | 126 088 | 114 270 | 92 850 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1420 | 7190 | 54 166 | 61 960 | 94 235 | 100 372 | 114 936 | 113 247 | 134 230 | 153 236 | 160 483 | 17 213 | 23 945 | 30 126 | 17 115 | 24 266 |
| Ilgtermiņa saistības | 32 287 | 33 432 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 125 056 | 125 056 | 88 116 | 88 243 | 53 518 |
| Saistības kopā | 33 707 | 40 622 | 54 166 | 61 960 | 94 235 | 100 372 | 114 936 | 113 247 | 134 230 | 153 236 | 160 483 | 142 269 | 149 001 | 118 242 | 105 358 | 77 784 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -8988 | -9728 | -1727 | -5896 | -9961 | 3181 | -8451 | 22 878 | 528 | 33 531 | 2320 | 33 640 | -12 349 | 617 | 1066 | 6154 |
| Pašu kapitāls kopā | -28 925 | -38 653 | -40 380 | -46 276 | -75 806 | -75 182 | -83 319 | -60 441 | -59 913 | -26 382 | -14 062 | 19 578 | 7229 | 7846 | 8912 | 15 066 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 11 193 | 51 524 | 32 199 | 21 751 | 34 219 | 57 899 | 80 090 | 142 379 | 129 733 | 236 460 | 205 918 | 231 315 | 183 480 | 154 132 | 160 021 | 133 527 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8705 | -9728 | -1727 | -5896 | -9961 | 3181 | -8451 | 23 895 | 528 | 33 531 | 2320 | 33 640 | -12 349 | 617 | 1066 | 6202 |
| EBITDA | -5958 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8988 | -9728 | -1727 | -5896 | -9961 | 3181 | -8451 | 23 895 | 528 | 33 531 | 2320 | 33 640 | -12 349 | 617 | 1066 | 6202 |
| Pārskata gada peļņa | -8988 | -9728 | -1727 | -5896 | -9961 | 3181 | -8451 | 22 878 | 528 | 33 531 | 2320 | 33 640 | -12 349 | 617 | 1066 | 6154 |
| Darbaspēka izmaksas | 2680 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 2747 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "U.B.S."
Pārskats
SIA "U.B.S." (reģ. nr. 43603026149) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Iecava, "Jaunzvirbuļi".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 133 527 €, par 16,6% mazāk nekā gadu iepriekš (160 021 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 18,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 6154 € (4,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 33 382 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 92 850 € un pašu kapitāls 15 066 € (16,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.