SIA "Uzars serviss"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 526 | 26 319 | 31 466 | 65 312 | 99 208 | 134 796 | 170 553 | 190 964 | 219 907 | 77 699 | 77 699 | 238 102 | 170 773 | 190 803 | 204 312 | 219 879 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5208 | 4024 | 2843 | 1708 | 1454 | 1193 | 4474 | 3541 | 3308 | 2275 | 2275 | 209 | 61 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 23 734 | 30 343 | 34 309 | 67 020 | 100 662 | 135 989 | 175 027 | 194 505 | 223 215 | 79 974 | 79 974 | 238 311 | 170 834 | 190 803 | 204 312 | 219 879 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9022 | 16 927 | 45 411 | 42 733 | 37 118 | 42 561 | 41 648 | 40 337 | 37 991 | 29 773 | 29 773 | 29 432 | 27 134 | 21 632 | 18 750 | 17 508 |
| Ilgtermiņa saistības | 14 026 | 14 049 | 13 990 | 13 715 | 19 403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 110 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 23 048 | 30 976 | 59 401 | 56 448 | 56 521 | 42 561 | 41 648 | 40 337 | 37 991 | 29 773 | 29 773 | 139 432 | 27 134 | 21 632 | 18 750 | 17 508 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -551 | -1319 | -24 521 | 35 664 | 29 398 | 50 137 | 39 984 | 20 789 | 31 056 | 16 300 | 16 300 | 25 346 | 44 821 | 25 471 | 16 391 | 16 808 |
| Pašu kapitāls kopā | 680 | -639 | -25 160 | 10 504 | 44 044 | 93 331 | 133 379 | 154 168 | 185 224 | 50 201 | 50 201 | 98 879 | 143 700 | 169 171 | 185 562 | 202 371 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 26 650 | 81 087 | 142 179 | 173 539 | 276 572 | 302 873 | 276 108 | 249 227 | 246 878 | 227 486 | 227 486 | 211 536 | 201 125 | 173 586 | 140 567 | 115 302 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -278 | -1296 | -24 580 | 40 332 | 34 421 | 59 838 | 46 739 | 24 312 | 31 056 | 16 300 | 16 300 | 25 346 | 44 821 | 25 471 | 14 551 | 13 138 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -278 | -1296 | -24 580 | 40 332 | 34 421 | 59 838 | 46 739 | 24 312 | 31 056 | 16 300 | 16 300 | 25 346 | 44 821 | 25 471 | 16 391 | 16 808 |
| Pārskata gada peļņa | -551 | -1319 | -24 521 | 35 664 | 29 398 | 50 137 | 39 984 | 20 789 | 31 056 | 16 300 | 16 300 | 25 346 | 44 821 | 25 471 | 16 391 | 16 808 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 850 | 0 | 0 | 0 | 151 323 | 16 300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Uzars serviss"
Pārskats
SIA "Uzars serviss" (reģ. nr. 43603028421) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2006. gadā un reģistrā ir jau 20 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Krasta iela 9.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 115 302 €, par 18,0% mazāk nekā gadu iepriekš (140 567 €). No 2010. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 10,3% gadā. 2025. gada peļņa bija 16 808 € (14,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 13 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 115 302 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 219 879 € un pašu kapitāls 202 371 € (92,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.