Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RavLat Group"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2008–2025
| 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 619 | 23 239 | 29 820 | 46 348 | 61 066 | 59 183 | 66 399 | 59 817 | 26 356 | 23 348 | 24 333 | 20 752 | 17 602 | 17 535 | 1627 | 1820 | 13 | 7 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 047 | 8159 | 8880 | 12 386 | 15 962 | 31 500 | 36 200 | 34 527 | 23 115 | 18 492 | 13 869 | 11 558 | 9657 | 3154 | 2316 | 953 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 55 666 | 31 398 | 38 700 | 58 734 | 77 028 | 90 683 | 102 599 | 94 344 | 49 471 | 41 840 | 38 202 | 32 310 | 27 259 | 20 689 | 3943 | 2773 | 13 | 7 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 11 543 | 26 981 | 38 246 | 61 417 | 74 664 | 87 214 | 76 844 | 107 874 | 70 789 | 62 995 | 57 424 | 55 538 | 48 663 | 38 345 | 18 436 | 7416 | 9872 | 9916 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 5395 | 5577 | 23 683 | 26 076 | 24 609 | 18 369 | 16 695 | 15 744 | 8329 | 7563 | 8513 | 5216 | 5216 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 11 543 | 26 981 | 38 246 | 66 812 | 80 241 | 110 897 | 102 920 | 132 483 | 89 158 | 79 690 | 73 168 | 63 867 | 56 226 | 46 858 | 23 652 | 12 632 | 9872 | 9916 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 14 247 | 293 | -3963 | -8532 | 4865 | -17 026 | 830 | -37 818 | -1548 | 1837 | 2884 | 3409 | 2590 | 2798 | 6460 | 9850 | 0 | -50 |
| Pašu kapitāls kopā | 44 123 | 4417 | 454 | -8078 | -3213 | -20 239 | -321 | -38 139 | -39 687 | -37 850 | -34 966 | -31 557 | -28 967 | -26 169 | -19 709 | -9859 | -9859 | -9909 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 79 216 | 27 610 | 38 035 | 177 503 | 251 240 | 271 090 | 244 724 | 215 985 | 258 598 | 273 340 | 285 131 | 246 416 | 220 593 | 199 070 | 19 116 | 24 021 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 681 | 385 | -3966 | -8532 | 5013 | -15 834 | 2858 | -34 055 | -174 | 3688 | 3697 | 4357 | 2590 | 3451 | 6829 | 9850 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 689 | 476 | -3963 | -8532 | 5068 | -17 026 | 850 | -35 632 | -1548 | 1837 | 2884 | 3409 | 2590 | 2798 | 6460 | 9850 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 14 247 | 293 | -3963 | -8532 | 4865 | -17 026 | 830 | -37 818 | -1548 | 1837 | 2884 | 3409 | 2590 | 2798 | 6460 | 9850 | 0 | -50 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 8 | 8 | 25 | 28 | 43 | 39 | 33 | 41 | 50 | 48 | 42 | 32 | 23 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 39 999 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RavLat Group"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RavLat Group" (reģ. nr. 43603029465) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Sigulda, Gāles iela 25A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 50 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 11 no 18 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (40%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-9909 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.