Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RS development"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2010–2025
| 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 41 647 | 39 040 | 6901 | 6327 | 6640 | 127 407 | 66 607 | 67 186 | 109 434 | 16 202 | 27 420 | 151 878 | 144 837 | 151 256 | 108 968 | 88 046 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 285 594 | 285 594 | 285 594 | 285 594 | 406 364 | 232 851 | 128 511 | 122 727 | 116 943 | 111 159 | 105 375 | 38 062 | 38 062 | 38 062 | 67 068 | 70 212 |
| Aktīvi kopā | 327 241 | 324 634 | 292 495 | 291 921 | 413 004 | 360 258 | 195 118 | 189 913 | 226 377 | 127 361 | 132 795 | 189 940 | 182 899 | 189 318 | 176 036 | 158 258 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 373 | 484 | 421 | 457 | 681 | 21 799 | 341 | 1464 | 37 517 | 10 799 | 411 | 82 | 92 | 304 | 469 | 478 |
| Ilgtermiņa saistības | 330 318 | 330 318 | 300 800 | 305 017 | 437 000 | 439 300 | 439 300 | 433 300 | 408 300 | 316 300 | 316 300 | 316 300 | 312 300 | 330 656 | 330 656 | 330 656 |
| Saistības kopā | 330 691 | 330 802 | 301 221 | 305 474 | 437 681 | 461 099 | 439 641 | 434 764 | 445 817 | 327 099 | 316 711 | 316 382 | 312 392 | 330 960 | 331 125 | 331 134 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -3195 | -2718 | -2558 | -4827 | -5394 | -76 164 | -143 680 | -328 | 25 411 | 19 702 | 15 822 | 57 474 | -3051 | 6207 | -13 447 | -17 787 |
| Pašu kapitāls kopā | -3450 | -6168 | -8726 | -13 553 | -24 677 | -100 841 | -244 523 | -244 851 | -219 440 | -199 738 | -183 916 | -126 442 | -129 493 | -141 642 | -155 089 | -172 876 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 1828 | 0 | 0 | 0 | 107 420 | 74 917 | 12 400 | 47 939 | 67 935 | 37 945 | 138 163 | 0 | 18 768 | 0 | 23 725 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3183 | -2555 | -2428 | -3855 | -3320 | -74 088 | -143 680 | -328 | 25 411 | 19 702 | 15 822 | 57 474 | -3051 | 6207 | -13 447 | -17 787 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -3107 | -2553 | -2428 | -3855 | -3320 | -74 088 | -143 680 | -328 | 25 411 | 19 702 | 15 822 | 57 474 | -3051 | 6207 | -13 447 | -17 787 |
| Pārskata gada peļņa | -3195 | -2718 | -2558 | -4827 | -5394 | -76 164 | -143 680 | -328 | 25 411 | 19 702 | 15 822 | 57 474 | -3051 | 6207 | -13 447 | -17 787 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RS development"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RS development" (reģ. nr. 43603030820) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2007. gadā un reģistrā ir jau 19 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Dreiliņi, Ceriņu iela 15.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 23 725 €. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 17 787 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 16 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 23 725 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-172 876 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.