SIA "RM Grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
| 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8592 | 21 564 | 20 434 | 19 369 | 16 960 | 13 625 | 662 | 71 | 39 | 39 | 39 | 39 | 39 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3885 | 3707 | 2971 | 875 | 868 | 312 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 12 477 | 25 271 | 23 405 | 20 244 | 17 828 | 13 937 | 662 | 71 | 39 | 39 | 39 | 39 | 39 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5061 | 14 123 | 24 326 | 29 825 | 32 023 | 41 234 | 25 927 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5061 | 14 123 | 24 326 | 29 825 | 32 023 | 41 234 | 25 927 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 | 25 400 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 178 | 596 | -12 293 | -8795 | -4614 | -13 102 | 2032 | -64 | -32 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pašu kapitāls kopā | 7416 | 11 148 | -921 | -9581 | -14 195 | -27 297 | -25 265 | -25 329 | -25 361 | -25 361 | -25 361 | -25 361 | -25 361 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||
| Neto apgrozījums | 56 011 | 114 668 | 73 957 | 57 403 | 79 793 | 60 412 | 13 490 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 432 | 820 | -12 293 | -8795 | -4614 | -13 102 | -10 364 | -1204 | -32 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 432 | 820 | -12 293 | -8795 | -4614 | -13 102 | 2032 | -64 | -32 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pārskata gada peļņa | 178 | 596 | -12 293 | -8795 | -4614 | -13 102 | 2032 | -64 | -32 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||
| Darbinieki | 6 | 7 | 5 | 5 | 6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "RM Grupa"
Pārskats
SIA "RM Grupa" (reģ. nr. 43603036359) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 18 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Vecumnieku pag., "Ziedoņi 2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. Ar peļņu noslēgti 3 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-25 361 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.