Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVU MEŽS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 859 | 829 | 1112 | 48 134 | 51 620 | 102 694 | 120 206 | 141 631 | 138 484 | 147 203 | 118 040 | 125 948 | 169 559 | 174 375 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 208 485 | 691 185 | 702 763 | 724 192 | 1 072 421 | 1 161 527 | 1 182 835 | 2 089 896 | 2 145 279 | 2 240 449 | 5 439 050 |
| Aktīvi kopā | 859 | 829 | 1112 | 256 619 | 742 805 | 805 457 | 844 398 | 1 214 052 | 1 300 011 | 1 330 038 | 2 207 936 | 2 271 227 | 2 410 008 | 5 613 425 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 27 067 | 108 874 | 128 610 | 71 276 | 52 731 | 29 207 | 19 659 | 14 585 | 65 257 | 65 806 | 72 026 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 121 000 | 499 595 | 499 595 | 499 595 | 869 995 | 959 995 | 979 195 | 1 853 902 | 1 906 496 | 1 969 001 | 2 127 909 |
| Saistības kopā | 0 | 0 | 0 | 148 067 | 608 469 | 628 205 | 570 871 | 922 726 | 989 202 | 998 854 | 1 868 487 | 1 971 753 | 2 034 807 | 2 199 935 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -58 | -30 | -67 | -42 560 | 25 783 | 42 916 | 96 275 | 17 799 | 19 483 | 20 375 | 8265 | -39 975 | 75 727 | 38 289 |
| Pašu kapitāls kopā | 859 | 829 | 1112 | 108 552 | 134 336 | 177 252 | 273 527 | 291 326 | 310 809 | 331 184 | 339 449 | 299 474 | 375 201 | 3 413 490 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 7052 | 13 498 | 14 518 | 128 927 | 126 784 | 87 820 | 141 703 | 75 411 | 148 291 | 143 971 | 173 197 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -58 | -30 | -67 | -42 510 | 25 920 | 43 904 | 96 698 | 16 467 | 16 833 | 35 192 | 35 205 | -482 | 112 624 | 75 396 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -58 | -30 | -67 | -42 510 | 25 783 | 42 916 | 96 275 | 17 799 | 19 483 | 20 375 | 8265 | -39 975 | 75 727 | 38 289 |
| Pārskata gada peļņa | -58 | -30 | -67 | -42 560 | 25 783 | 42 916 | 96 275 | 17 799 | 19 483 | 20 375 | 8265 | -39 975 | 75 727 | 38 289 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- SKRODERLAUKI SIA — 100%
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVU MEŽS"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KĻAVU MEŽS" (reģ. nr. 43603037829) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2008. gadā un reģistrā ir jau 17 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 109.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 173 197 €, par 20,3% vairāk nekā gadu iepriekš (143 971 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2012–2025). 2025. gada peļņa bija 38 289 € (22,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 43 299 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 5 613 425 € un pašu kapitāls 3 413 490 € (60,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir CONSOLIDATED HOLDINGS A/S. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.