Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2011–2025
| 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2883 | 5980 | 7352 | 6914 | 2338 | 2937 | 3054 | 2730 | 1835 | 5772 | 5265 | 4252 | 6254 | 4849 | 4981 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 997 | 5139 | 3945 | 4156 | 3274 | 2742 | 1693 | 2164 | 1899 | 1519 | 3650 | 2745 | 1707 | 3115 | 2196 |
| Aktīvi kopā | 3880 | 11 119 | 11 297 | 11 070 | 5612 | 5679 | 4747 | 4894 | 3734 | 7291 | 8915 | 6997 | 7961 | 7964 | 7177 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3529 | 17 957 | 32 142 | 76 862 | 100 182 | 116 680 | 128 090 | 134 059 | 144 983 | 188 164 | 195 954 | 192 930 | 187 826 | 183 785 | 180 329 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1750 | 10 252 | 10 252 | 9752 | 9752 | 9752 | 9752 | 9752 | 18 227 | 23 227 | 23 227 | 23 227 | 23 227 |
| Saistības kopā | 3529 | 17 957 | 33 892 | 87 114 | 110 434 | 126 432 | 137 842 | 143 811 | 154 735 | 197 916 | 214 181 | 216 157 | 211 053 | 207 012 | 203 556 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1649 | -7189 | -15 757 | -43 895 | -28 778 | -15 931 | -12 342 | -5822 | -12 084 | -39 624 | -14 641 | -3894 | 6068 | 4045 | 2669 |
| Pašu kapitāls kopā | 351 | -6838 | -22 595 | -76 044 | -104 822 | -120 753 | -133 095 | -138 917 | -151 001 | -190 625 | -205 266 | -209 160 | -203 092 | -199 048 | -196 379 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 6615 | 37 624 | 47 701 | 51 856 | 69 004 | 93 899 | 98 290 | 80 142 | 63 984 | 57 693 | 102 951 | 108 211 | 133 638 | 151 396 | 151 957 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1649 | -7189 | -15 757 | -43 895 | -28 778 | -15 931 | -12 342 | -5822 | -12 084 | -39 624 | -14 641 | -3894 | 6068 | 4045 | 2669 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1649 | -7189 | -15 757 | -43 895 | -28 778 | -15 931 | -12 342 | -5822 | -12 084 | -39 624 | -14 641 | -3894 | 6068 | 4045 | 2669 |
| Pārskata gada peļņa | -1649 | -7189 | -15 757 | -43 895 | -28 778 | -15 931 | -12 342 | -5822 | -12 084 | -39 624 | -14 641 | -3894 | 6068 | 4045 | 2669 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORING"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MOTORING" (reģ. nr. 43603046770) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2011. gadā un reģistrā ir jau 15 gadus. Juridiskā adrese: Jelgava, Blaumaņa iela 8 - 45.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 151 957 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2011. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 25,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2011–2025). 2025. gada peļņa bija 2669 € (1,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 15 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 30 391 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-196 379 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.