Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INRA Ltd."Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2012–2025
| 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 13 921 | 8042 | 9007 | 7788 | 0 | 1722 | 2198 | 2228 | 7094 | 6702 | 16 636 | 10 033 | 2067 | 4569 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 5357 | 3598 | 4870 | 2232 | 4005 | 3917 | 4694 | 3755 | 3201 | 3596 | 1187 | 49 | 893 | 2323 |
| Aktīvi kopā | 19 278 | 11 640 | 13 877 | 10 020 | 4005 | 5639 | 6892 | 5983 | 10 295 | 10 298 | 17 823 | 10 082 | 2960 | 6892 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 488 | 18 760 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 469 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 26 407 | 15 426 | 15 758 | 24 715 | 41 808 | 38 422 | 37 288 | 52 892 | 58 328 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 26 488 | 18 760 | 26 407 | 15 426 | 15 758 | 24 715 | 41 808 | 38 422 | 37 288 | 52 892 | 58 328 | 0 | 0 | 469 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9334 | 90 | -428 | 8617 | -6347 | -7323 | -15 840 | -367 | 5011 | -10 590 | -8501 | 2698 | 1110 | 6353 |
| Pašu kapitāls kopā | -7334 | -7244 | -12 706 | -5582 | -11 929 | -19 252 | -35 092 | -32 615 | -27 169 | -42 770 | -40 681 | 9906 | 2784 | 6247 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3489 | 7029 | 13 235 | 23 310 | 3784 | 8 | 2432 | 9400 | 38 937 | 17 550 | 22 605 | 6549 | 20 228 | 37 523 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -8868 | -1701 | -151 | 6942 | -7348 | -7495 | -15 840 | -367 | 5011 | -10 590 | -8501 | 2698 | 1110 | 6353 |
| EBITDA | -8277 | 257 | 2795 | 9579 | -5506 | -5804 | -14 308 | 572 | 6283 | -8229 | -6091 | 3836 | 1159 | 7038 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -8868 | -1701 | -151 | 6942 | -7348 | -7495 | -15 840 | -367 | 5011 | -10 590 | -8501 | 2698 | 1110 | 6353 |
| Pārskata gada peļņa | -9334 | 90 | -428 | 8617 | -6347 | -7323 | -15 840 | -367 | 5011 | -10 590 | -8501 | 2698 | 1110 | 6353 |
| Darbaspēka izmaksas | 2126 | 953 | 1497 | 3259 | 2941 | 0 | 9697 | 1592 | 2313 | 2238 | 0 | 0 | 5139 | 3695 |
| Nolietojums | 591 | 1958 | 2946 | 2637 | 1842 | 1691 | 1532 | 939 | 1272 | 2361 | 2410 | 1138 | 49 | 685 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8232 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INRA Ltd."
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "INRA Ltd." (reģ. nr. 43603052086) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Bauskas nov., Vecsaules pag., Vecsaule, "Ilgas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 37 523 €, par 85,5% vairāk nekā gadu iepriekš (20 228 €). No 2012. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,0% gadā. 2025. gada peļņa bija 6353 € (16,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 14 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 523 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 6892 € un pašu kapitāls 6247 € (90,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.