Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PIENSAIMNIEKS"Aktīvs

43603054566Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2012

Finanšu rādītāji

17 280 674 €+35,8%
Apgrozījums 2025
+14,7%
Vidējais pieaugums gadā 2013–2025
05 milj.10 milj.15 milj.20 milj.’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Attiecību rādītāji

2025
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
01 milj.2 milj.’13’14’15’16’17’18’19’20’21’22’23’24’25

Dividendes

aprēķināts
2025

Dividendēs izmaksāts apmēram 160 000 € (24% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).

Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).

Vēsture
2025 ~160 000 €
2024 ~220 000 €
2023 ~220 000 €
2022 ~30 000 €
2021 ~38 811 €
20200 €
2019 ~120 000 €
2018 ~18 000 €
2017 ~20 000 €
20160 €
20150 €
201420 000 €
20130 €
Pārskatu kopsavilkums2013–2025
2013201420152016201720182019202020212022202320242025
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā257 763421 787239 098433 278860 0561 118 8091 049 489727 9241 161 5891 305 4771 066 0081 463 2591 554 164
Pamatlīdzekļi kopā59 36554 11044 69435 59580 32154 46845 03791 455101 107172 280142 422118 865164 689
Aktīvi kopā317 128475 897283 792468 873940 3771 173 2771 094 526819 3791 262 6961 477 7571 208 4301 582 1241 718 853
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības232 464412 301220 858398 401753 667937 544911 982509 100753 840767 964475 723914 389838 882
Ilgtermiņa saistības17 13518 5794406026 66611 573021 96548850000
Saistības kopā249 599430 880225 264398 401780 333949 117911 982531 065758 725767 964475 723914 389838 882
Pamatkapitāls—————————————
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa—————————————
Pārskata gada peļņa65 429-16 06813 5118951109 57282 11678 384105 770254 468235 822242 914155 028372 236
Pašu kapitāls kopā67 52945 01758 52870 472160 044224 160182 544288 314503 971709 793732 707667 735879 971
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums3 331 3234 883 3183 490 8783 259 2147 772 03310 140 09010 250 0109 238 56110 980 53615 732 6209 156 65912 722 50017 280 674
Saimnieciskās darbības peļņa82 855-13 86916 64511 288129 79483 11578 885106 781260 173243 764297 958210 028408 999
Peļņa pirms nodokļiem82 855-14 88916 03111 097129 60682 23778 384105 771259 407243 397297 915210 028408 999
Pārskata gada peļņa65 429-16 06813 5118951109 57282 11678 384105 770254 468235 822242 914155 028372 236
Darbaspēka izmaksas—————————————
Nolietojums—————————————
Citi rādītāji
Darbinieki3666644555665
Aprēķinātā dividende020 0000020 00018 000120 000038 81130 000220 000220 000160 000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%Sabiedrība ar ierobež…1Etkina Marita1Feldmanis Kristaps
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PIENSAIMNIEKS"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PIENSAIMNIEKS" (reģ. nr. 43603054566) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2012. gadā un reģistrā ir jau 14 gadus. Juridiskā adrese: Jelgavas nov., Līvbērzes pag., "Lielgrīvkrogs".

Finanšu rezultāti

2025. gadā apgrozījums bija 17 280 674 €, par 35,8% vairāk nekā gadu iepriekš (12 722 500 €). No 2013. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 14,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2013–2025). 2025. gada peļņa bija 372 236 € (2,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 12 no 13 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3 456 135 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 718 853 € un pašu kapitāls 879 971 € (51,2% no aktīviem).

Vadība un dalībnieki

Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.